Home  /  Zprávy  /  Steelers udělali zásadní krok k finále D-II

Steelers udělali zásadní krok k finále D-II

(út) 2. červen 2015, Michal Rosíval

Ostravští Steelers zápas zvládli i díky dvěma fieldgoalům z kopačky Daniela Merty. V průběhu třetí čtvrtiny vedli už o 17 bodů, když se v prvním poločase prosadili Oceláři jednou vzduchem po ose quarterback Michal Dudek – receiver Lukáš Sokol. Druhý touchdown zařídil Michal Dudek jednoyardovým během sám.
Pak ale, těsně před koncem třetí čtvrtiny, začal fungovat útok Bucks. Joshua Henry se utrhnul domácí obraně a 45yardovým během, potvzeným dvoubodovým během Justene Edwardse, snížili Východočeši skóre.
Nadechnuté Kozly ale srazil Merta dalším tříbodovým kopem. I tak ale za stavu 20:8 Bucks ještě zkoušeli srovnat krok. Justene Edwards vzal tři yardy před endzónou zodpovědnost na sebe a protlačil míč do endzóny. Díky dalšímu dvoubodovému potvrzení byli Bucks za stavu 20:16 na dostřel, za tři minuty už ale nic nevymysleli.
Zápas tak skončil výhrou Steelers, kteří tak s největší pravděpodobností postoupí do finále proti pardubickým Stallions a budou tak mít šanci obhajovat Silver Bowl.

Počet diváků: 120
Rozhodčí: Adam Dvořáček (R), Václav Kriesman (U), Karel Nesládek (HL), Marek Bartoušek (LJ), Stanley Hameder (BJ)

Ostrava Steelers TD - 7:0 - Lukáš Sokol, 7y pass od Michal Dudek (Daniel Merta kick); 5:48
Ostrava Steelers TD - 14:0 - Michal Dudek, 1y run (Daniel Merta kick); 4:41
Ostrava Steelers FG - 17:0 - Daniel Merta, 24y; 2:08
Pardubice Bucks TD - 17:8 - Joshua Henry, 45y run (Justene Edwards 2pt run); 0:50
Ostrava Steelers FG - 20:8 - Daniel Merta, 31y; 4:55
Pardubice Bucks TD - 20:16 - Justene Edwards, 3y run (Joshua Henry 2pt pass od Justene Edwards); 3:36