Home  /  Zprávy  /  Mustangs si ve třetí lize poradili s Warriors

Mustangs si ve třetí lize poradili s Warriors

(ne) 10. duben 2016, Radim Kroulík

Prague Mustangs přivítali v prvním soutěžním zápase nováčky v lize jedenáctkového fotbalu Karlovy Vary Warriors. Útočit začali hosté, ale pozorná obrana domácích je hned donutila k puntu, který Mustangs zúročili v 35 yardový punt return touchdown Karla Poláčka. Za další 4 minuty skóroval quarterback domácích Jan Nevyjel a pražský tým tak první čtvrtinu uzavřel s vedením 14:0. Následující čtvrtina přinesla hned čtyři touchdowny domácích. Nejprve se zapsal zachycením passu Cameron Hawes, který si to v závěru prvního poločasu ještě zopakoval, když kromě něj během tří minut skórovali ještě Filip Štěpánek a podruhé v zápase dalším punt returnem i Karel Poláček. Statečně bojující Warriors na začátku třetí čtvrtiny pustili další touchdown, který zachytil Jaroslav Linek. Na něj navázal runovým touchdownem Jaromír Vacek. V závěru dopřál head coach domácích odpočinek prvnímu quarterbackovi a nahradil ho Cameronem Hawesem, který ještě v poslední čtvrtině přesným passem našel rovněž amerického receivera Rosse Vanslambroucka. Na konečných 63:0 završil proměněným potvrzením Jan Kraus, který ukončil zápas 100% úspěšností při extra pointech z devíti pokusů.

Počet diváků: 170
Rozhodčí: Jan Hubálek (R), Pavel Šimon (U), Oldřich Kumhera (HL), Lukáš Přikryl (LJ)

Prague Mustangs TD - 7:0 - Karel Poláček, 35y punt return (Jan Kraus kick); 9:43
Prague Mustangs TD - 14:0 - Jan Nevyjel, 1y run (Jan Kraus kick); 5:36
Prague Mustangs TD - 21:0 - Richard Hawes, 3y pass od Jan Nevyjel (Jan Kraus kick); 9:50
Prague Mustangs TD - 28:0 - Filip Štěpánek, 4y pass od Jan Nevyjel (Jan Kraus kick); 2:33
Prague Mustangs TD - 49:0 - Jaroslav Linek, 45y pass od Jan Nevyjel (Jan Kraus kick); 10:05
Prague Mustangs TD - 56:0 - Jaromír Vacek, 2y run (Jan Kraus kick); 3:03
Prague Mustangs TD - 63:0 - Ross Vanslambrouck, 7y pass od Richard Hawes (Jan Kraus kick); 11:08