Home  /  Zprávy  /  Brno Alligators - Bratislava Monarchs 28:14

Brno Alligators - Bratislava Monarchs 28:14

(po) 8. červenec 2002, Filip Hobza
Zápas začal ve dvě hodiny za postupného příchodu asi stovky diváků. První čtvrtinu měli mírnou převahu domácí, a proto skončila po jednom touchdownu Roberta Šamšuly 7:0. V další čtvrtce obrana i útok Monarchs brňanům začala pořádně zatápět, přesto dokázali domácí skórovat 14 bodů. Útok Bratislavy ale nedokázali udržet až do touhdownu a tak Monarchs také skórovali. Skóre v poločase bylo 21:6. Stav ve třetí čtvrtině se zvedl pouze o sedm bodů pro Gators. Poslední závěrečná čtvrtina byla pro Monarchs nejvíce plodná, protože dokázali udržet brněnský útok a skórovali 14 bodů. Pro diváky byl bohužel zápas nudný a velice zdlouhavý, protože rozhodčí to vzali od podlahy a pískali úplně všechno a důkladně, takže praporek létal vzduchem skoro každou hru. Jiří Procházka - delegát ČAAF