Home  /  Zprávy  /  MEJ: den třetí - Rusko

MEJ: den třetí - Rusko

(út) 30. červenec 2002, Filip Hobza
Rusko - Česká republika 40:0 GLASGOW - I druhý zápas ve skupině skončil pro české americké fotbalisty na JME ve skotské Glasgow nezdarem. Stejně tak, jako v předchozím utkání s Rakouskem, se hráči nedokázali patřičně koncentrovat a podlehli Rusku 0:40. První poločas byl zcela v režii soupeře. Již v šesté minutě prohrávali Češi po touchdownu a následném extrapointu 0:8. Do poločasu se pak náskok Ruska ještě zvýšil na 32:0. Po přestávce už na zvrácení průběhu utkání nezbývaly síly. Přesto ještě českým juniorům podařilo v poslední čtvrtině zvednou hlavu a svým soupeřům už nepovolili ani bod. "Výsledek utkání vypadá strašně. Spokojen ale mohu být s průběhem druhého poločasu, neboť jsme začali hrát to, na co jsme zvyklí," řekl hlavní trenér českého týmu Martin Kocián, který věří, že alespoň poslední zápas šampionátu neskončí fiaskem.