Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2020  /  3.Liga 2020  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže
Tabulka 3.Liga 2020 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Mladá Boleslav Greenraiders Mladá Boleslav Greenraiders 0 0 0 0:0 .000
Litvínov Hunters Litvínov Hunters 0 0 0 0:0 .000
Liberec Titans Liberec Titans 0 0 0 0:0 .000
Karlovy Vary Warriors Karlovy Vary Warriors 0 0 0 0:0 .000
Jičín Hurricanes Jičín Hurricanes 0 0 0 0:0 .000
Tabulka 3.Liga 2020 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Tábor Foxes Tábor Foxes 0 0 0 0:0 .000
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 0 0 0 0:0 .000
Šumperk Dietos Šumperk Dietos 0 0 0 0:0 .000
Sokol Budweis Hellboys Sokol Budweis Hellboys 0 0 0 0:0 .000
Hradec Králové Dragons Hradec Králové Dragons 0 0 0 0:0 .000
Brno Sígrs 2 Brno Sígrs 2 0 0 0 0:0 .000

Program zápasů - Základní část, 0. kolo (skupina Západ)

Datum Čas Soupeři Areál
5.4.2020 14:00 Litvínov Hunters - Karlovy Vary Warriors   Litvínov
11.4.2020 14:00 Liberec Titans - Jičín Hurricanes   Amerika
12.4.2020 15:00 Mladá Boleslav Greenraiders - Litvínov Hunters   Čejetice

Program zápasů - Základní část, 1. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
11.4.2020 15:00 Tábor Foxes - Sokol Budweis Hellboys   Komora
18.4.2020 15:00 Hradec Králové Dragons - Trutnov Rangers   Lízátka
19.4.2020 15:00 Šumperk Dietos - Brno Sígrs 2   Šumperk
18.4.2020 14:00 Karlovy Vary Warriors - Liberec Titans   Start
19.4.2020 15:00 Jičín Hurricanes - Mladá Boleslav Greenraiders   Valdice

Program zápasů - Základní část, 2. kolo

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
7.6.2020 15:00 Šumperk Dietos - Tábor Foxes   Šumperk
14.6.2020 15:00 Sokol Budweis Hellboys - Hradec Králové Dragons   Sokolský ostrov
14.6.2020 14:00 Brno Sígrs 2 - Trutnov Rangers   Rajhradice
7.6.2020 15:00 Jičín Hurricanes - Litvínov Hunters   Valdice
13.6.2020 14:00 Liberec Titans - Karlovy Vary Warriors   Amerika

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
20.6.2020 15:00 Trutnov Rangers - Sokol Budweis Hellboys   Trutnov
20.6.2020 15:00 Tábor Foxes - Brno Sígrs 2   Komora
21.6.2020 15:00 Hradec Králové Dragons - Šumperk Dietos   Lízátka
20.6.2020 14:00 Karlovy Vary Warriors - Litvínov Hunters   Start
21.6.2020 15:00 Mladá Boleslav Greenraiders - Jičín Hurricanes   Čejetice

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA Západ #1 - Východ #2  
TBA Východ #1 - Západ #2  

Program zápasů - Bronze Bowl VIII

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále