Home  /  Zápasy  /  Jiné soutěže  /  Paddock eliga 2021  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek
21.2. 20:00 Tábor Foxes - Prague Black Panthers 0 : 3
21.2. 20:00 Prague Mustangs - Prague Lions 2 : 1
21.2. 20:00 Přerov Mammoths - Ostrava Steelers 1 : 2
21.2. 20:00 Brno Alligators - Nitra Knights 0 : 3
21.2. 20:00 Vysočina Gladiators - Pardubice Stallions 2 : 1

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek
28.2. 20:00 Prague Lions - Tábor Foxes 2 : 1
28.2. 20:00 Prague Black Panthers - Vysočina Gladiators 2 : 1
28.2. 20:00 Nitra Knights - Přerov Mammoths 3 : 0
28.2. 20:00 Pardubice Stallions - Brno Alligators 2 : 1
28.2. 20:00 Ostrava Steelers - Prague Mustangs 3 : 0

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek
7.3. 20:00 Prague Mustangs - Vysočina Gladiators 0 : 3
7.3. 20:00 Prague Lions - Prague Black Panthers 2 : 1
7.3. 20:00 Přerov Mammoths - Brno Alligators 2 : 1
7.3. 20:00 Pardubice Stallions - Ostrava Steelers 1 : 2
7.3. 20:00 Tábor Foxes - Nitra Knights 0 : 3
Tabulka Paddock eliga - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 2 0 1 6:3 .667
Prague Lions Prague Lions 2 0 1 5:4 .667
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 2 0 1 6:3 .667
Prague Mustangs Prague Mustangs 1 0 2 2:7 .333
Tábor Foxes Tábor Foxes 0 0 3 1:8 .000
Tabulka Paddock eliga - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Nitra Knights Nitra Knights 3 0 0 9:0 1.000
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 3 0 0 7:2 1.000
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 1 0 2 4:5 .333
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 1 0 2 3:6 .333
Brno Alligators Brno Alligators 0 0 3 2:7 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři
14.3.2021 20:00 Vysočina Gladiators - Tábor Foxes  
14.3.2021 20:00 Prague Mustangs - Prague Black Panthers  
14.3.2021 20:00 Brno Alligators - Ostrava Steelers  
14.3.2021 20:00 Nitra Knights - Pardubice Stallions  
14.3.2021 20:00 Prague Lions - Přerov Mammoths  

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři
21.3.2021 20:00 Tábor Foxes - Prague Mustangs  
21.3.2021 20:00 Vysočina Gladiators - Prague Lions  
21.3.2021 20:00 Pardubice Stallions - Přerov Mammoths  
21.3.2021 20:00 Ostrava Steelers - Nitra Knights  
21.3.2021 20:00 Prague Black Panthers - Brno Alligators  

Program zápasů - Semifinále

Datum Čas Soupeři
28.3.2021 20:00 Západ #1 - Východ #2  
28.3.2021 20:00 Východ #1 - Západ #2  

Program zápasů - Zápas o celkové 9. místo

Datum Čas Soupeři
4.4.2021 20:00 Západ #5 - Východ #5  

Program zápasů - Zápas o celkové 7. místo

Datum Čas Soupeři
4.4.2021 20:00 Západ #4 - Východ #4  

Program zápasů - Zápas o celkové 5. místo

Datum Čas Soupeři
4.4.2021 20:00 Západ #3 - Východ #3  

Program zápasů - Zápas o celkové 3. místo

Datum Čas Soupeři
4.4.2021 20:00 Poražený ze semifinále - Poražený ze semifinále  

Program zápasů - Finále

Datum Čas Soupeři
4.4.2021 20:00 Vítěz semifinále - Vítěz semifinále