Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2023  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.4. 12:30 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 2 39 : 6 SK Spartak
15.4. 12:30 Přerov Mammoths - Prague Mustangs 6 : 37 SK Spartak
15.4. 13:30 Příbram Bobcats 2 - Přerov Mammoths 39 : 0 SK Spartak
15.4. 13:30 Prague Mustangs - Prague Lions 2 0 : 12 SK Spartak
15.4. 14:30 Příbram Bobcats 2 - Prague Mustangs 33 : 6 SK Spartak
15.4. 14:30 Prague Lions 2 - Přerov Mammoths 25 : 6 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 3

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
16.4. 11:00 Vysočina Gladiators - Znojmo Knights 18 : 7 Na Stoupách
16.4. 11:00 Prague Lions 1 - Brno Sígrs 19 : 0 Na Stoupách
16.4. 12:00 Vysočina Gladiators - Prague Lions 1 20 : 20 Na Stoupách
16.4. 12:00 Brno Sígrs - Znojmo Knights 48 : 7 Na Stoupách
16.4. 13:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 14 : 7 Na Stoupách
16.4. 13:00 Znojmo Knights - Prague Lions 1 25 : 28 Na Stoupách

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
23.4. 11:00 Brno Alligators - Znojmo Knights 25 : 7 Řečkovice
23.4. 11:00 Prague Lions 2 - Prague Mustangs 12 : 12 Řečkovice
23.4. 12:00 Brno Alligators - Prague Lions 2 31 : 13 Řečkovice
23.4. 12:00 Prague Mustangs - Znojmo Knights 8 : 33 Řečkovice
23.4. 13:00 Brno Alligators - Prague Mustangs 33 : 19 Řečkovice
23.4. 13:00 Znojmo Knights - Prague Lions 2 28 : 7 Řečkovice

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
23.4. 11:00 Prague Lions 1 - Ústí nad Labem Blades 32 : 6 Kačerov
23.4. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Pilsen Patriots 35 : 13 Kačerov
23.4. 12:00 Prague Lions 1 - Příbram Bobcats 2 6 : 12 Kačerov
23.4. 12:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 45 : 34 Kačerov
23.4. 13:00 Prague Lions 1 - Pilsen Patriots 26 : 33 Kačerov
23.4. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 2 27 : 22 Kačerov

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 3

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
30.4. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Alligators 19 : 27 Poruba
30.4. 11:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 12 : 12 Poruba
30.4. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Prague Black Panthers 20 : 25 Poruba
30.4. 12:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 26 : 6 Poruba
30.4. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Sígrs 7 : 13 Poruba
30.4. 13:00 Brno Alligators - Prague Black Panthers 32 : 13 Poruba

Výsledky - Základní část, 4. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.5. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 1 25 : 51 Olšinky
6.5. 11:00 Prague Lions 1 - Prague Mustangs 31 : 6 Olšinky
6.5. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 1 33 : 7 Olšinky
6.5. 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 1 0 : 40 Olšinky
6.5. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 32 : 7 Olšinky
6.5. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Lions 1 60 : 12 Olšinky

Výsledky - Základní část, 4. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.5. 15:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 2 32 : 0 SK Spartak
6.5. 15:00 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots 19 : 45 SK Spartak
6.5. 16:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Black Panthers 45 : 12 SK Spartak
6.5. 16:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 2 42 : 14 SK Spartak
6.5. 17:00 Příbram Bobcats 2 - Pilsen Patriots 38 : 28 SK Spartak
6.5. 17:00 Prague Lions 2 - Prague Black Panthers 30 : 0 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 4. kolo, turnaj 3

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.5. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Vysočina Gladiators 27 : 34 Poruba
6.5. 11:00 Znojmo Knights - Přerov Mammoths 65 : 0 Poruba
6.5. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Znojmo Knights 6 : 21 Poruba
6.5. 12:00 Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators 0 : 39 Poruba
6.5. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Přerov Mammoths 34 : 6 Poruba
6.5. 13:00 Vysočina Gladiators - Znojmo Knights 21 : 26 Poruba

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.5. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Alligators 29 : 7 Poruba
13.5. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Znojmo Knights 33 : 26 Poruba
13.5. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Příbram Bobcats 2 25 : 25 Poruba
13.5. 12:00 Znojmo Knights - Brno Alligators 20 : 15 Poruba
13.5. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Znojmo Knights 32 : 12 Poruba
13.5. 13:00 Brno Alligators - Příbram Bobcats 2 6 : 42 Poruba

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 2

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.5. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Alligators 12 : 6 Poruba
28.5. 11:00 Znojmo Knights - Pilsen Patriots 12 : 46 Poruba
28.5. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Znojmo Knights 43 : 20 Poruba
28.5. 12:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 19 : 34 Poruba
28.5. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Pilsen Patriots 33 : 34 Poruba
28.5. 13:00 Brno Alligators - Znojmo Knights 12 : 13 Poruba

Výsledky - Základní část, 8. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
3.6. 14:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats 1 6 : 45 Malešice
3.6. 14:00 Prague Lions 1 - Pilsen Patriots 14 : 37 Malešice
3.6. 15:00 Prague Black Panthers - Prague Lions 1 0 : 13 Malešice
3.6. 15:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 1 19 : 39 Malešice
3.6. 16:00 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots 13 : 34 Malešice
3.6. 16:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Lions 1 59 : 7 Malešice

Výsledky - Základní část, 8. kolo, turnaj 2

Výsledky - Základní část, 9. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
10.6. 14:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 1 0 : 53 Čelákovice
10.6. 14:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 1 20 : 19 Čelákovice
10.6. 15:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 2 18 : 25 Čelákovice
10.6. 15:00 Prague Lions 1 - Příbram Bobcats 1 8 : 26 Čelákovice
10.6. 16:00 Prague Mustangs - Prague Lions 1 14 : 18 Čelákovice
10.6. 16:00 Příbram Bobcats 1 - Příbram Bobcats 2 40 : 6 Čelákovice

Výsledky - Základní část, 9. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
11.6. 11:00 Brno Alligators - Vysočina Gladiators 32 : 25 Řečkovice
11.6. 11:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 1 6 : 6 Řečkovice
11.6. 12:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 21 : 33 Řečkovice
11.6. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Vysočina Gladiators 19 : 21 Řečkovice
11.6. 13:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers 1 26 : 31 Řečkovice
11.6. 13:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 28 : 46 Řečkovice

Výsledky - Základní část, 10. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.6. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Vysočina Gladiators 28 : 20 Poruba
17.6. 11:00 Znojmo Knights - Brno Sígrs 6 : 6 Poruba
17.6. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Znojmo Knights 47 : 0 Poruba
17.6. 12:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 14 : 27 Poruba
17.6. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Sígrs 40 : 8 Poruba
17.6. 13:00 Vysočina Gladiators - Znojmo Knights 49 : 12 Poruba

Výsledky - Základní část, 10. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
18.6. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 1 25 : 32 Olšinky
18.6. 11:00 Prague Lions 2 - Pilsen Patriots 18 : 19 Olšinky
18.6. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 2 63 : 7 Olšinky
18.6. 12:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 1 14 : 47 Olšinky
18.6. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 67 : 18 Olšinky
18.6. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Lions 2 62 : 7 Olšinky

Výsledky - Základní část, 11. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 11. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.6. 11:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 6 : 61 Bukovec
24.6. 11:00 Vysočina Gladiators - Prague Mustangs 40 : 14 Bukovec
24.6. 12:00 Pilsen Patriots - Vysočina Gladiators 18 : 46 Bukovec
24.6. 12:00 Prague Mustangs - Ústí nad Labem Blades 6 : 35 Bukovec
24.6. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Mustangs 34 : 6 Bukovec
24.6. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators 40 : 32 Bukovec

Výsledky - Základní část, 11. kolo, turnaj 3

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
25.6. 11:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 27 : 8 Za Lužánkami
25.6. 11:00 Znojmo Knights - Přerov Mammoths 44 : 12 Za Lužánkami
25.6. 12:00 Brno Sígrs - Znojmo Knights 18 : 9 Za Lužánkami
25.6. 12:00 Přerov Mammoths - Brno Alligators 0 : 31 Za Lužánkami
25.6. 13:00 Brno Sígrs - Přerov Mammoths 32 : 0 Za Lužánkami
25.6. 13:00 Brno Alligators - Znojmo Knights 34 : 21 Za Lužánkami

Výsledky - Základní část, 12. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 12. kolo, turnaj 2

Výsledky - Základní část, 12. kolo, turnaj 3

Výsledky - Základní část, 13. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 13. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
16.9. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 2 - Znojmo Knights 7 : 28 Poruba
16.9. 11:00 Přerov Mammoths - Brno Sígrs 6 : 39 Poruba
16.9. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 2 - Přerov Mammoths 6 : 50 Poruba
16.9. 12:00 Brno Sígrs - Znojmo Knights 27 : 34 Poruba
16.9. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 2 - Brno Sígrs 0 : 32 Poruba
16.9. 13:00 Znojmo Knights - Přerov Mammoths 59 : 6 Poruba

Výsledky - Základní část, 13. kolo, turnaj 3

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.9. 11:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 6 : 62 Bukovec
17.9. 11:00 Prague Lions 1 - Trutnov Rangers 20 : 0 Bukovec
17.9. 12:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 1 7 : 15 Bukovec
17.9. 12:00 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 6 : 19 Bukovec
17.9. 13:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 47 : 13 Bukovec
17.9. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 1 13 : 7 Bukovec

Výsledky - Základní část, 13. kolo, turnaj 4

Výsledky - Základní část, 14. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
23.9. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Příbram Bobcats 2 18 : 25 Poruba
23.9. 11:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs 0 : 12 Poruba
23.9. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Pilsen Patriots 13 : 6 Poruba
23.9. 12:00 Brno Sígrs - Příbram Bobcats 2 28 : 24 Poruba
23.9. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Sígrs 6 : 6 Poruba
23.9. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Pilsen Patriots 20 : 6 Poruba

Výsledky - Základní část, 14. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
23.9. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 2 - Brno Alligators 0 : 45 Poruba
23.9. 11:00 Přerov Mammoths - Brno Sígrs Orange 20 : 6 Poruba
23.9. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 2 - Přerov Mammoths 19 : 33 Poruba
23.9. 12:00 Brno Sígrs Orange - Brno Alligators 0 : 26 Poruba
23.9. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 2 - Brno Sígrs Orange 12 : 2 Poruba
23.9. 13:00 Brno Alligators - Přerov Mammoths 14 : 13 Poruba

Výsledky - Základní část, 14. kolo, turnaj 3

Výsledky - Základní část, 15. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 15. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
1.10. 11:00 Prague Black Panthers - Prague Lions 1 25 : 6 Ragby Sparta
1.10. 11:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers 34 : 6 Ragby Sparta
1.10. 12:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 36 : 14 Ragby Sparta
1.10. 12:00 Trutnov Rangers - Prague Lions 1 12 : 38 Ragby Sparta
1.10. 13:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 33 : 6 Ragby Sparta
1.10. 13:00 Prague Lions 1 - Prague Mustangs 20 : 39 Ragby Sparta

Výsledky - Základní část, 15. kolo, turnaj 3

Výsledky - Základní část, 16. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 16. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
7.10. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Vysočina Gladiators 30 : 0 Poruba
7.10. 11:00 Znojmo Knights - Brno Sígrs 20 : 15 Poruba
7.10. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Znojmo Knights 18 : 13 Poruba
7.10. 12:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 19 : 6 Poruba
7.10. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Sígrs 6 : 13 Poruba
7.10. 13:00 Vysočina Gladiators - Znojmo Knights 28 : 14 Poruba

Výsledky - Základní část, 16. kolo, turnaj 3

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
8.10. 11:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 1 0 : 48 Čelákovice
8.10. 11:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 34 : 6 Čelákovice
8.10. 12:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 32 : 6 Čelákovice
8.10. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 6 : 48 Čelákovice
8.10. 13:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers 34 : 8 Čelákovice
8.10. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Pilsen Patriots 50 : 6 Čelákovice

Výsledky - Základní část, 17. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.10. 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 1 12 : 56 Bukovec
14.10. 11:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 19 : 42 Bukovec
14.10. 12:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 28 : 6 Bukovec
14.10. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 6 : 51 Bukovec
14.10. 13:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 0 : 26 Bukovec
14.10. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Black Panthers 59 : 13 Bukovec

Výsledky - Základní část, 17. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.10. 11:00 Znojmo Knights - Vysočina Gladiators 33 : 21 Husovy Sady
14.10. 11:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 1 7 : 6 Husovy Sady
14.10. 12:00 Znojmo Knights - Brno Sígrs 13 : 24 Husovy Sady
14.10. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Vysočina Gladiators 19 : 19 Husovy Sady
14.10. 13:00 Znojmo Knights - ISMM Ostrava Steelers 1 20 : 34 Husovy Sady
14.10. 13:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 20 : 25 Husovy Sady

Výsledky - Základní část, 17. kolo, turnaj 3

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.10. 10:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 2 28 : 12 Olšinky
15.10. 10:00 Prague Lions 1 - Prague Mustangs 33 : 6 Olšinky
15.10. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 1 35 : 12 Olšinky
15.10. 11:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 2 14 : 26 Olšinky
15.10. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 41 : 25 Olšinky
15.10. 12:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 1 20 : 6 Olšinky

Výsledky - Základní část, 18. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.10. 13:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 26 : 35 Trutnov
21.10. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 1 13 : 20 Trutnov
21.10. 14:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 2 12 : 26 Trutnov
21.10. 14:00 Prague Lions 1 - Příbram Bobcats 1 13 : 42 Trutnov
21.10. 15:00 Trutnov Rangers - Prague Lions 1 12 : 38 Trutnov
21.10. 15:00 Příbram Bobcats 1 - Příbram Bobcats 2 44 : 29 Trutnov

Výsledky - Základní část, 18. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.10. 11:00 Znojmo Knights - Vysočina Gladiators 40 : 27 Husovy Sady
21.10. 11:00 Brno Sígrs - Brno Sígrs Orange 65 : 7 Husovy Sady
21.10. 12:00 Znojmo Knights - Brno Sígrs 0 : 35 Husovy Sady
21.10. 12:00 Brno Sígrs Orange - Vysočina Gladiators 0 : 53 Husovy Sady
21.10. 13:00 Znojmo Knights - Brno Sígrs Orange 33 : 6 Husovy Sady
21.10. 13:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 12 : 26 Husovy Sady

Výsledky - Základní část, 18. kolo, turnaj 3

Výsledky - Základní část, 19. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.10. 10:30 Brno Sígrs - Brno Alligators 14 : 7 Za Lužánkami
28.10. 10:30 Znojmo Knights - ISMM Ostrava Steelers 1 6 : 31 Za Lužánkami
28.10. 11:30 Brno Sígrs - Znojmo Knights 19 : 0 Za Lužánkami
28.10. 11:30 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Alligators 26 : 13 Za Lužánkami
28.10. 12:30 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 1 12 : 24 Za Lužánkami
28.10. 12:30 Brno Alligators - Znojmo Knights 14 : 26 Za Lužánkami

Výsledky - Základní část, 19. kolo, turnaj 2

Výsledky - Základní část, 19. kolo, turnaj 3

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.10. 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 2 19 : 30 Bukovec
29.10. 11:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers 30 : 0 Bukovec
29.10. 12:00 Pilsen Patriots - Prague Mustangs 12 : 19 Bukovec
29.10. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 2 12 : 48 Bukovec
29.10. 13:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 12 : 19 Bukovec
29.10. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Mustangs 28 : 20 Bukovec
Tabulka Flagová liga U15 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Brno Sígrs Brno Sígrs 29 4 12 963:625 .689
ISMM Ostrava Steelers 1 ISMM Ostrava Steelers 1 30 4 14 1120:661 .667
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 23 2 17 1116:891 .571
Znojmo Knights Znojmo Knights 19 1 22 866:940 .464
Brno Alligators Brno Alligators 17 0 22 812:830 .436
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 7 0 26 420:976 .212
ISMM Ostrava Steelers 2 ISMM Ostrava Steelers 2 1 0 11 81:400 .083
Brno Sígrs Orange Brno Sígrs Orange 1 0 14 79:414 .067
Tabulka Flagová liga U15 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats 1 Příbram Bobcats 1 47 0 1 1940:649 .979
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 33 0 9 1339:785 .786
Příbram Bobcats 2 Příbram Bobcats 2 26 2 11 1036:714 .692
Prague Lions 1 Prague Lions 1 17 1 15 622:651 .530
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 19 0 29 1068:1299 .396
Prague Lions 2 Prague Lions 2 3 1 8 151:293 .292
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 11 2 32 734:1241 .267
Prague Mustangs Prague Mustangs 11 1 36 741:1299 .240
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 3 0 18 224:644 .143

Výsledky - Čtvrtfinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.11. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Příbram Bobcats 2 13 : 7 Poruba
5.11. 12:00 Brno Sígrs - Prague Lions 1 8 : 6 Poruba
5.11. 12:00 Příbram Bobcats 1 - Znojmo Knights 41 : 19 Poruba
5.11. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators 34 : 12 Poruba

Výsledky - Zápasy o 5.-8. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.11. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Znojmo Knights 19 : 27 Poruba
5.11. 13:00 Prague Lions 1 - Vysočina Gladiators 16 : 7 Poruba

Výsledky - Zápas o celkové 7. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.11. 14:00 Příbram Bobcats 2 - Vysočina Gladiators 23 : 31 Poruba

Výsledky - Zápas o celkové 5. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.11. 14:00 Prague Lions 1 - Znojmo Knights 18 : 19 Poruba

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.11. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Příbram Bobcats 1 22 : 20 Poruba
5.11. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Sígrs 34 : 12 Poruba

Výsledky - Zápas o celkové 3. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.11. 14:00 Příbram Bobcats 1 - Brno Sígrs 25 : 0 Poruba

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.11. 14:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Ústí nad Labem Blades 13 : 41 Poruba