Home  /  Kluby  /  Prague Lions

Detail týmu - Prague Lions

logo Prague Lions
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2021 Areál: Hostivař http://www.lions.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
20.6.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 2 33 : 8 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Brno Sígrs Prague Lions 14 : 7 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 1 7 : 39 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Brno Alligators Prague Lions 7 : 21 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
26.6.2021 Prague Lions Příbram Bobcats 1 14 : 28 Základní část, 2. kolo, turnaj 3 Ragby Sparta
26.6.2021 Pilsen Patriots Prague Lions 9 : 7 Základní část, 2. kolo, turnaj 3 Ragby Sparta
26.6.2021 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 8 : 7 Základní část, 2. kolo, turnaj 3 Ragby Sparta
26.6.2021 Příbram Bobcats 2 Prague Lions 0 : 31 Základní část, 2. kolo, turnaj 3 Ragby Sparta
5.9.2021 Prague Lions Brno Alligators 33 : 18 Základní část, 3. kolo, turnaj 5 Bolevec
5.9.2021 Pilsen Patriots Prague Lions 39 : 0 Základní část, 3. kolo, turnaj 5 Bolevec
5.9.2021 Příbram Bobcats 2 Prague Lions 0 : 41 Základní část, 3. kolo, turnaj 5 Bolevec
12.9.2021 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 35 : 0 kontumace Základní část, 4. kolo, turnaj 9 Olšinky
12.9.2021 Příbram Bobcats 2 Prague Lions 35 : 0 kontumace Základní část, 4. kolo, turnaj 9 Olšinky
12.9.2021 Prague Lions Příbram Bobcats 1 0 : 35 kontumace Základní část, 4. kolo, turnaj 9 Olšinky
18.9.2021 Prague Black Panthers Prague Lions 0 : 34 Základní část, 5. kolo, turnaj 11 Malešice
18.9.2021 Trutnov Rangers Prague Lions 0 : 37 Základní část, 5. kolo, turnaj 11 Malešice
18.9.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 2 40 : 0 Základní část, 5. kolo, turnaj 11 Malešice
26.9.2021 Ostrava Steelers 2 Prague Lions 0 : 68 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
26.9.2021 Prague Black Panthers Prague Lions 18 : 27 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
26.9.2021 Prague Lions Pilsen Patriots 26 : 0 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
3.10.2021 Prague Lions Trutnov Rangers 32 : 12 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
3.10.2021 Brno Alligators Prague Lions 6 : 35 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
3.10.2021 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 12 : 41 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
9.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 0 : 41 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Trutnov Rangers Prague Lions 6 : 39 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Prague Lions Brno Sígrs 25 : 12 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
16.10.2021 Prague Black Panthers Prague Lions 20 : 38 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
16.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 0 : 42 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
16.10.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 1 39 : 19 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
24.10.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 1 30 : 18 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 SK Spartak
24.10.2021 Příbram Bobcats 2 Prague Lions 6 : 35 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 SK Spartak
24.10.2021 Příbram Bobcats 1 Prague Lions 27 : 39 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 SK Spartak
31.10.2021 Prague Lions Příbram Bobcats 1 13 : 31 Semifinále Poruba
31.10.2021 Prague Lions Prague Black Panthers 27 : 12 Zápas o celkové 3. místo Poruba
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Eliška Stolárová Eliška Stolárová LB 24 2005
Eliška Bílá WR 10 2005
David Boráň David Boráň DB 11 2006
Ondřej Dančák DB 2006
David Macháček David Macháček 2006
Šimon Růžička Šimon Růžička DB 22 2006
Štěpán Rech Štěpán Rech WR 84 2006
Slávek Pilař Slávek Pilař DB 31 2006
Erik Waisser Erik Waisser DB 50 2006
Angelo Barletta Angelo Barletta DB 47 2006
Matěj Pašek Matěj Pašek C 33 2007
Jakub Šafařík Jakub Šafařík QB 3 2007
Broderik George Thompson Broderik George Thompson WR 12 2007
Ondřej Vít Ondřej Vít QB 13 2007
Danny Williams DB 5 2007
Tobiasz Warchol C 27 2008
Marek Fišer Marek Fišer LB 55 2008
Kryštof Kulifaj Kryštof Kulifaj WR 8 2008
Matěj Šípek DB 37 2008
Andy Williams DB 32 2009
Marek Schleuter Marek Schleuter 2009
Kolboden Brian Thompson Kolboden Brian Thompson WR 30 2010
Tomáš Kumpera Tomáš Kumpera 2010
Daniel Pour WR 9 2012

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Lukáš Tančinec Hlavní trenér
Leoš Jambor Trenér
Matyáš Bílý Trenér
Nikola Tančincová Trenér
František Stolár Trenér