Home  /  Kluby  /  Liberec Titans

Detail klubu - Liberec Titans

logo Liberec Titans
Od roku: 2010 Areál: Amerika http://titansliberec.cz/
Liberecký tým amerického fotbalu byl založen v roce 2010.
Více na http://www.titansliberec.cz/, nebo FB https://www.facebook.com/Titans-Liberec-145950272103726/

Kontakty:
Tým mužů 
 

Jan Bulíř 
724 239 771 
 

liberec.titans@gmail.com

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2020
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2019 19. (z 26)
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2018 23. (z 27)
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2017 15. (z 26)
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2016 11. (z 27)
Liberec Titans Muži ČLAF 2015 13. (z 24)
Liberec Titans Muži ČLAF 2014 15. (z 23)
Liberec Titans Muži ČLAF 2013 10. (z 23)
Liberec Titans Muži ČLAF 2012 8. (z 18)
Liberec Titans Muži ČLAF 2011 11. (z 11)
Liberec Titans Junioři Soutěž juniorů 2016 5. (z 10)
Liberec Titans Junioři Soutěž juniorů 2015 6. (z 8)
Liberec Titans Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 7. (z 21)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Kareem Abdallah Pavel Bartoň Bohumil Baťa
Matěj Berka Michal Bílek Jiří Bím
Tomáš Bořil Tomáš Breth Jakub Bronec
Jiří Burda Jan Burik Daniel Ciper
Dominik Colan Matěj Černý Tomáš Červený
Patrik Čivrný Dominik Deschmann Ondřej Dědek
Radek Domalíp Jiří Donát Adam Ducháček
Tomáš Eigl Jakub Erben Tomáš Felgr
Adam Firman Petr Fischer Vojtěch Fuka
Lukáš Gallovič Jan Gavura ml. Pavel Glaser
Petr Gondek Lukáš Havlas Michal Hájek
Štěpán Hendrych Lukáš Heřman Dominik Houdek
Pavel Hrubeš Marek Hruboň Jakub Hruška
Jan Hurdálek Tomáš Chvojka Robert Janoušek
David Jáč Marek Ježek Pavel Jiskra
Lubomir Johan David Kahl Jan Kakos
Petr Karásek Jakub Karban Tadeáš Kavan
Dominik Klare Josef Kolář Michal Konc
Ondřej Kopecký Jiří Kotek Matěj Kovář
Tomáš Kramný Tomáš Kratochvíl Tomáš Křížek
Miroslav Kudr Martin Kvíz Patrik Kysela
Jakub Linhart Tomáš Lukavec Milan Mach
Tomáš Marek Petr Mařata Jaroslav Máchal
Milan Melničuk Tomáš Michaler Erich Mika
Martin Minařík Ladislav Mocko Petr Morávek
Pavel Motl Michal Mráz Filip Němec
Jiří Nigrín Martin Novotný Jan Novotný
Dominik Pávek Filip Pecka Tomáš Pelc
Martin Pelcl Jan Pěnička Michal Pintér
Karel Pluhovský Tomáš Prášek Martin Procházka
Jan Prokeš Jan Prousek Petr Průšek
Vojtěch Pulec Matěj Pýcha Pavel Rais
Pavel Rejšek Radek Resch Jindřich Rozporka
Tomáš Ryba Matěj Scheib Roman Schindler
David Schneider Jakub Slavík Jan Starý
Lukáš Strouhal Jan Sucharda Josef Sucharda
Petr Svatek Lukáš Šebánek Jan Šeda
René Šefr Petr Šimon John Šíp
Zdeněk Šípek Karel Škoda Martin Škrabálek
Jan Šmudla David Šťovíček Daniel Šuška
Michal Švarba Jan Titlbach Josef Valenta
Marco Valle Jaroslav Vaněk Aleš Vaníček
Ivan Vencl Jiří Vencovský Jan Veselý
Pavel Vintr Martin Vít Gaëtan Vogel
Adam Vokatý Jiří Vrabec Tomáš Winter
Daniel Zahradník Michal Zerzub Tomáš Zvára
Marek Žabokrtský Michal Žahourek Jakub Žerava
Filip Žižka
Datum Zápas Čas Část
11.10.2020 Liberec Titans Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 6. kolo
4.10.2020 Příbram Bobcats Liberec Titans 15:00 Základní část, 5. kolo
27.9.2020 Pardubice Stallions Liberec Titans 15:00 Základní část, 4. kolo
13.9.2020 Liberec Titans Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 3. kolo
30.8.2020 Mladá Boleslav Greenraiders Liberec Titans 15:00 Základní část, 2. kolo
23.8.2020 Liberec Titans Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 1. kolo
30.6.2019 Trutnov Rangers Liberec Titans 14:00 Základní část, 6. kolo
22.6.2019 Mladá Boleslav Greenraiders Liberec Titans 15:00 Základní část, 5. kolo
8.6.2019 Liberec Titans Zlín Golems 14:00 Základní část, 4. kolo
25.5.2019 Liberec Titans Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 3. kolo
4.5.2019 Brno Sígrs 2 Liberec Titans 14:00 Základní část, 2. kolo
27.4.2019 Liberec Titans Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 1. kolo
15.7.2018 Liberec Titans Karlovy Vary Warriors 14:00 Iron Bowl IV
1.7.2018 Liberec Titans Teplice Nordians 14:00 Základní část
16.6.2018 Karlovy Vary Warriors Liberec Titans 14:00 Základní část
26.5.2018 Teplice Nordians Liberec Titans 14:00 Základní část
13.5.2018 Liberec Titans Tábor Foxes 14:00 Základní část
28.4.2018 Most Hunters Liberec Titans 14:00 Základní část
15.4.2018 Liberec Titans Karlovy Vary Warriors 14:00 Základní část
2.7.2017 Vysočina Gladiators Liberec Titans 16:00 Semifinále