Home  /  Kluby  /  Liberec Titans

Detail klubu - Liberec Titans

logo Liberec Titans
Od roku: 2010 Areál: Amerika http://titansliberec.cz/
Liberecký tým amerického fotbalu byl založen v roce 2010.
Více na http://www.titansliberec.cz/, nebo FB https://www.facebook.com/Titans-Liberec-145950272103726/

Kontakty:
Tým mužů 
 

Jan Bulíř 
724 239 771 
 

liberec.titans@gmail.com

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2020
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2019 19. (z 26)
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2018 23. (z 27)
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2017 15. (z 26)
Liberec Titans Muži Soutěž mužů 2016 11. (z 27)
Liberec Titans Muži ČLAF 2015 13. (z 24)
Liberec Titans Muži ČLAF 2014 15. (z 23)
Liberec Titans Muži ČLAF 2013 10. (z 23)
Liberec Titans Muži ČLAF 2012 8. (z 18)
Liberec Titans Muži ČLAF 2011 11. (z 11)
Liberec Titans Junioři Soutěž juniorů 2016 5. (z 10)
Liberec Titans Junioři Soutěž juniorů 2015 6. (z 8)
Liberec Titans Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 7. (z 21)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Lukáš Černý
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Kareem Abdallah Vladimír Balakšej Pavel Bartoň
Bohumil Baťa Milan Bejbl Matěj Berka
Michal Bílek Jiří Bím Tomáš Bořil
Filip Brázdil Tomáš Breth Jakub Bronec
Jan Bulíř Jiří Burda Jan Burik
Daniel Ciper Dominik Colan Jaroslav Čacký
Josef Čapek Matěj Černý Tomáš Červený
Patrik Čivrný Michal Danda Dominik Deschmann
Ondřej Dědek Radek Domalíp Jiří Donát
Adam Ducháček Tomáš Durdis Tomáš Eigl
Jakub Erben Tomáš Felgr Adam Firman
Petr Fischer Tomáš Fišer Vojtěch Fuka
Lukáš Gallovič Jan Gavura Pavel Glaser
Petr Gondek Lukáš Havlas Michal Hájek
Štěpán Hendrych Lukáš Heřman Vít Honzík
Dominik Houdek Pavel Hrubeš Marek Hruboň
Jakub Hruška Jan Hurdálek Tomáš Chvojka
Jakub Chvojka Jan Janich Robert Janoušek
David Jáč Filip Jelínek I Marek Ježek
Pavel Jiskra Lubomir Johan David Kahl
Jan Kakos Petr Karásek Jakub Karban
Tadeáš Kavan Dominik Klare Josef Kolář
Kristián Koller Michal Konc Ondřej Kopecký
Aleš Kotek Jiří Kotek Matěj Kovář
Jakub Kozák Tomáš Kramný Tomáš Kratochvíl
Tomáš Křížek Petr Kubíček Miroslav Kudr
Josef Kvapil Martin Kvíz Patrik Kysela
Jakub Linhart Tomáš Lukavec Milan Mach
Tomáš Marek Petr Mařata Jaroslav Máchal
Milan Melničuk Matěj Meloun Tomáš Michaler
Erich Mika Martin Minařík Ladislav Mocko
Petr Morávek Pavel Motl Pavel Mráz
Michal Mráz Matyáš Neckář Filip Němec
Jiří Nigrín Jan Novotný Martin Novotný
Dominik Pávek Filip Pecka Tomáš Pelc
Martin Pelcl Jan Pěnička Michal Pintér
Robert Pittner Karel Pluhovský Daniel Pohořalý
Tomáš Prášek Martin Procházka Jan Prokeš
Jan Prousek Petr Průšek Ladislav Pulec
Vojtěch Pulec Matěj Pýcha Pavel Rais
Pavel Rejšek Radek Resch Jindřich Rozporka
Tomáš Ryba Matěj Scheib Roman Schindler
David Schneider Petr Schönherr Jiří Skala
Jakub Slavík Jan Starý Martin Stolle
Lukáš Strouhal Jan Sucharda Josef Sucharda
Petr Svatek Lukáš Šebánek Jan Šeda
René Šefr Petr Šimon John Šíp
Zdeněk Šípek Karel Škoda Martin Škrabálek
Jan Šmudla David Šťovíček Daniel Šuška
Michal Švarba Jan Titlbach Michal Turynský
Lukáš Turynský Josef Valenta Marco Valle
Jaroslav Vaněk Aleš Vaníček Jan Vašák
Ivan Vencl Jiří Vencovský Jan Veselý
Pavel Vintr Martin Vít Jakub Vít
Gaëtan Vogel Adam Vokatý Jiří Vrabec
Tomáš Winter Daniel Zahradník Michal Zerzub
Tomáš Zvára Marek Žabokrtský Michal Žahourek
Jakub Žerava Filip Žižka
Datum Zápas Čas Část
11.10.2020 Liberec Titans Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 6. kolo
4.10.2020 Příbram Bobcats Liberec Titans 15:00 Základní část, 5. kolo
27.9.2020 Pardubice Stallions Liberec Titans 15:00 Základní část, 4. kolo
13.9.2020 Liberec Titans Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 3. kolo
30.8.2020 Mladá Boleslav Greenraiders Liberec Titans 15:00 Základní část, 2. kolo
23.8.2020 Liberec Titans Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 1. kolo
30.6.2019 Trutnov Rangers Liberec Titans 14:00 Základní část, 6. kolo
22.6.2019 Mladá Boleslav Greenraiders Liberec Titans 15:00 Základní část, 5. kolo
8.6.2019 Liberec Titans Zlín Golems 14:00 Základní část, 4. kolo
25.5.2019 Liberec Titans Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 3. kolo
4.5.2019 Brno Sígrs 2 Liberec Titans 14:00 Základní část, 2. kolo
27.4.2019 Liberec Titans Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 1. kolo
15.7.2018 Liberec Titans Karlovy Vary Warriors 14:00 Iron Bowl IV
1.7.2018 Liberec Titans Teplice Nordians 14:00 Základní část
16.6.2018 Karlovy Vary Warriors Liberec Titans 14:00 Základní část
26.5.2018 Teplice Nordians Liberec Titans 14:00 Základní část
13.5.2018 Liberec Titans Tábor Foxes 14:00 Základní část
28.4.2018 Most Hunters Liberec Titans 14:00 Základní část
15.4.2018 Liberec Titans Karlovy Vary Warriors 14:00 Základní část
2.7.2017 Vysočina Gladiators Liberec Titans 16:00 Semifinále