Home  /  Kluby  /  East Bohemia Bucks

Detail klubu - East Bohemia Bucks

logo East Bohemia Bucks
Od roku: 2011 Areál: Slovan

Bucks Pardubice je mladý tým, který vznikl v létě roku 2011. Naši prioritou je práce s mládeží.

V seniorské kategorii po velmi úspěšné sezoně 2015 kde jsme skončili ve II. lize na 3 příčce, prošel tým reorganizací a bude účastníkem IV. ligy.

 

Kontakty:

senior, junior, dorost: Libor Coufal - 777 762 764

                                         coufal@bucks.cz

 flag U15, flag U11: Kateřina Třešňáková - 774 911 377

                                     tresnakova@bucks.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
East Bohemia Bucks Muži Soutěž mužů 2018 22. (z 27)
East Bohemia Bucks Muži Soutěž mužů 2017 19. (z 26)
East Bohemia Bucks Muži Soutěž mužů 2016 26. (z 27)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2015 8. (z 24)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2014 21. (z 23)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2013 17. (z 23)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2012 17. (z 18)
Pardubice Bucks Junioři Soutěž juniorů 2015 5. (z 8)
Pardubice Bucks Junioři Juniorský pohár 2014 4. (z 5)
Pardubice Bucks Junioři ČJLAF 2012 4. (z 4)
East Bohemia Bucks Dorost Soutěž dorostu 2016 4. (z 6)
East Bohemia Bucks Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 6. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Adámek Ihab Almaghrebi Jiří Ardelt
DreVontae Armstrong Petr Bagar Petr Bašus
Zbynek Baxant Vojtěch Bábik Pavel Bárta
Filip Beran Daniel Bindr Adam Bitto
Marek Brych Martin Budina Adam Bureš
Petr Buriánek Štěpán Calta Oleksandr Colihan
Libor Coufal Lukáš Černoch Lukáš Doležal
Tomáš Doležel Miroslav Domanský Adam Dostálek
Dominik Doubrava Matthew Douglas Martin Duhajský
Michal Dvořák Lukáš Dytrych Justene Edwards
Pavel Eliáš Jakub El Jirafi Tomáš Faltejsek
Roman Fiala Václav Fikr Přemysl Fousek
Miroslav Gazda Martin Gura David Hainz
Michal Hainz Petr Halčák Jakub Halousek
Martin Hanč Tomáš Handlíř Walter Harazim
Evan Harvey Joshua Henry Martin Hladík
Stanislav Hladík Patrik Hladík Jakub Hlaváček
Dan Hlavička Radek Holec Jaroslav Horáček
Daniel Horák Jaroslav Charbuský Přemysl Chromý
Lukáš Jakeš Jan Janovský Adam Jánský
Kevin Jefferson Tadeáš Jindra Savas Kakulidis
Radim Kalous Jindřich Karban Ondřej Karel
Martin Kavánek Gabriel Klemera Michal Klempíř
Stanislav Kohout Pavel Kochánek Tomáš Konečný
Luboš Korpa Jan Kruliš Pavel Krych
Leoš Křepela Filip Křivohlávek Vojtěch Kubák
Petr Kudrna Jakub Kuna Michal Kvaček
Lukáš Laci Jiří Lamer Petr Linhart
James Mabunda Vojtěch Machek Pavel Malkevich
Filip Mareček Oldřich Marek Jakub Mareš
Radovan Martinec Vojtěch Mašita František Matoušek
David Matura Reginald McCray Lukáš Michálek
Patrik Misař Milan Mlej Daniel Moravec
Jan Morávek Jan Mužík Ondřej Myšička
The Dung Nguyen Tadeáš Novotný Vojtěch Obst
Lukáš Ondráček Martin Pankrác Jiří Paseka
Tomáš Paulus Michal Pavlas Ondřej Pavlas
David Petrlík Patrik Pol Karel Poláček
Marek Polák Damian Preclík Dominik Preclík
Jan Procházka Petr Procházka Lukáš Procházka
Vlastimil Procházka Martin Prokš Martin Protivínský
Michaela Příhodová Petra Příhodová Michal Reng
Jakub Roček Gustavo Rojo Marek Rubeš
Štěpán Růžička Filip Rygr Adrian Rychtera
Tomáš Rössler Anna Rösslerová Jan Řeháček
Jan Řežábek Adam Salfický Pavel Nicolas Samčenko
Ondřej Seman Jan Semerád Yaroslav Smirnov
Jan Soukup Thomas Staněk Michal Stoklasa
Petr Sušil Kryštof Svatoš Josef Svoboda
Pavel Svoboda Nikolas Šarišský Štěpán Ševčík
Jakub Šimek Jan Špalovský Stanislav Špůr
Ondřej Šrámek Michal Štědroň Filip Štěpánek
Radim Švec Vít Tretera Kateřina Třešňáková
Jan Turoň Michal Vačkář Radek Vancl
Miroslav Varchol Martin Venský Bartoloměj Venzara
Mikuláš Venzara David Vinš Jiří Vodák
Jakub Vysoudil Jan Waclawiec Miroslav Walek
Bobby Wilson Lukáš Zajíc Jiří Zdeněk
Martin Zhouf Michal Zikuda Matěj Zmítko
Mikuláš Zouvala Šimon Zouvala Silvestr Zouvala
Jan Železný
Datum Zápas Čas Část
16.6.2018 East Bohemia Bucks Wrocław Panthers 14:00 Základní část
26.5.2018 Budweis Hellboys East Bohemia Bucks 14:00 Základní část
6.5.2018 East Bohemia Bucks Trutnov Rangers 14:00 Základní část
15.4.2018 Wrocław Panthers East Bohemia Bucks 13:00 Základní část
17.6.2017 Vysočina Gladiators East Bohemia Bucks 17:00 Základní část, 6. kolo
4.6.2017 East Bohemia Bucks Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 5. kolo
21.5.2017 Přerov Mammoths East Bohemia Bucks 14:00 Základní část, 4. kolo
7.5.2017 East Bohemia Bucks Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 3. kolo
23.4.2017 Budweis Hellboys East Bohemia Bucks 14:00 Základní část, 2. kolo
9.4.2017 East Bohemia Bucks Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 1. kolo
29.10.2016 Brno Sígrs East Bohemia Bucks 14:00 Zápas o 3. místo
29.10.2016 Prague Lions East Bohemia Bucks 12:30 Semifinále
28.10.2016 Znojmo Knights East Bohemia Bucks 13:45 Zápas o 5. místo
28.10.2016 Pilsen Patriots East Bohemia Bucks 11:00 Čtvrtfinále
15.10.2016 East Bohemia Bucks Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 Pilsen Patriots East Bohemia Bucks 13:15 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 Příbram Bobcats East Bohemia Bucks 11:45 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 East Bohemia Bucks Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 7. kolo
8.10.2016 Ostrava Steelers East Bohemia Bucks 16:30 Základní část, 3. kolo
8.10.2016 East Bohemia Bucks Brno Sígrs 14:00 Základní část, 3. kolo