Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail týmu - Vysočina Gladiators 2

logo Vysočina Gladiators
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Na Stoupách
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
17.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 55 : 20 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 SK Spartak
17.4.2022 Vysočina Gladiators 2 Příbram Bobcats 2 12 : 33 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 SK Spartak
17.4.2022 Příbram Bobcats 1 Vysočina Gladiators 2 79 : 0 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 SK Spartak
24.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 59 : 32 Základní část, 2. kolo, turnaj 5 Na Stoupách
24.4.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 44 : 30 Základní část, 2. kolo, turnaj 5 Na Stoupách
24.4.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 20 : 48 Základní část, 2. kolo, turnaj 5 Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 0 : 35 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 6 : 40 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Bratislava Monarchs 44 : 60 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
14.5.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 46 : 0 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
14.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 2 44 : 6 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
14.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 24 : 38 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
22.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 6 : 59 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
22.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 2 46 : 12 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
22.5.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 52 : 32 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
29.5.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 33 : 0 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
29.5.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 20 : 41 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
29.5.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 21 : 28 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
5.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 48 : 6 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
5.6.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 55 : 7 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
5.6.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 6 : 27 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
11.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 50 : 8 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
11.6.2022 Vysočina Gladiators 2 Ústí nad Labem Blades 29 : 50 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
11.6.2022 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 2 29 : 12 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
18.6.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 9 : 27 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 29 : 12 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 20 : 14 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
4.9.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 40 : 12 Základní část, 12. Kolo, turnaj 35 Mladá Garda
4.9.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 2 12 : 26 Základní část, 12. Kolo, turnaj 35 Mladá Garda
11.9.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 28 : 6 Základní část, 13. Kolo, turnaj 39 Na Stoupách
11.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 0 : 49 Základní část, 13. Kolo, turnaj 39 Na Stoupách
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 13 : 36 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 6 : 55 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 2 40 : 0 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
2.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 11:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
2.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 12:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
2.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 13:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
8.10.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 10:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
8.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 2 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
16.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55 Na Stoupách
16.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55 Na Stoupách
22.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 14:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57 Řečkovice
22.10.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 15:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57 Řečkovice
22.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 16:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57 Řečkovice
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Dominik Adam Dominik Adam 3 170 55 2009
Lukáš Aliger Lukáš Aliger 9 160 50 2009
Vojtěch Čermák Vojtěch Čermák 160 50 2009
Hana Drtinová Hana Drtinová 170 50 2008
Dominik Duba Dominik Duba 16 150 45 2013
Veronika Habánová Veronika Habánová 14 170 60 2006
Simona Chylíková Simona Chylíková 160 50 2008
Tobias Jašek Tobias Jašek 1 160 50 2013
Sofie Nella Jiskrová Sofie Nella Jiskrová 8 160 50 2010
Václav Kazda Václav Kazda 7 165 55 2010
Dominik Kopic Dominik Kopic 14 160 60 2008
Matyáš Kopic Matyáš Kopic 13 160 50 2011
Matyáš Kuľha Matyáš Kuľha 5 160 50 2010
Sára Lorencová Sára Lorencová 4 160 50 2010
Jan Matuška Jan Matuška 17 175 65 2007
Petr Nevrkla Petr Nevrkla 6 165 55 2010
Vojtěch Opletal Vojtěch Opletal 15 179 86 2008
Kristián Prosr Kristián Prosr 170 60 2009
Filip Turický Filip Turický 2 160 50 2010
Karel Vašourek Karel Vašourek 10 165 50 2010
Beata Zajícová Beata Zajícová 17 170 60 2006

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jakub Jiskra Hlavní trenér
Jiří Brychta Hlavní trenér
Rostislav Opletal Trenér