Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail týmu - Vysočina Gladiators

logo Vysočina Gladiators
Soutěž: Flag U15 - Flagové mistrovství U15 2015 Areál: Na Stoupách
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
3.5.2015 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 6 : 14 Základní část, 1. kolo Marila
3.5.2015 Znojmo Knights Vysočina Gladiators 58 : 9 Základní část, 1. kolo Marila
3.5.2015 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 0 : 35 kontumace Základní část, 1. kolo Marila
3.5.2015 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 12 : 2 Základní část, 1. kolo Marila
3.5.2015 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 0 : 35 kontumace Základní část, 1. kolo Marila
9.5.2015 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 6 : 40 Základní část, 2. kolo Trutnov
9.5.2015 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 6 : 31 Základní část, 2. kolo Trutnov
9.5.2015 Vysočina Gladiators Karlovy Vary Warriors 6 : 16 Základní část, 2. kolo Trutnov
9.5.2015 Příbram Bobcats Vysočina Gladiators 42 : 12 Základní část, 2. kolo Trutnov
9.5.2015 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 18 : 6 Základní část, 2. kolo Trutnov
14.6.2015 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 12 : 36 Základní část, 3. kolo Polná
14.6.2015 Vysočina Gladiators Prague Wolf Pack 6 : 22 Základní část, 3. kolo Polná
14.6.2015 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 19 : 27 Základní část, 3. kolo Polná
14.6.2015 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 20 : 68 Základní část, 3. kolo Polná
14.6.2015 Prague Wolf Pack Vysočina Gladiators 42 : 18 Základní část, 3. kolo Polná
13.9.2015 Příbram Bobcats Vysočina Gladiators 45 : 6 Základní část, 4. kolo Marila
13.9.2015 Vysočina Gladiators Prague Wolf Pack 27 : 6 Základní část, 4. kolo Marila
13.9.2015 Vysočina Gladiators Pilsen Patriots 28 : 13 Základní část, 4. kolo Marila
13.9.2015 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 7 : 27 Základní část, 4. kolo Marila
13.9.2015 Prague Wolf Pack Vysočina Gladiators 21 : 34 Základní část, 4. kolo Marila
4.10.2015 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 12 : 13 Základní část, 5. kolo Vochov
4.10.2015 Vysočina Gladiators Pilsen Patriots 26 : 6 Základní část, 5. kolo Vochov
4.10.2015 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 8 : 24 Základní část, 5. kolo Vochov
4.10.2015 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 19 : 0 Základní část, 5. kolo Vochov
4.10.2015 Pilsen Patriots Vysočina Gladiators 0 : 20 Základní část, 5. kolo Vochov
10.10.2015 Vysočina Gladiators Karlovy Vary Warriors 13 : 34 Základní část, 6. kolo Bantice
10.10.2015 Vysočina Gladiators Pilsen Patriots 31 : 20 Základní část, 6. kolo Bantice
10.10.2015 Znojmo Knights Vysočina Gladiators 46 : 20 Základní část, 6. kolo Bantice
10.10.2015 Karlovy Vary Warriors Vysočina Gladiators 20 : 0 Základní část, 6. kolo Bantice
10.10.2015 Pilsen Patriots Vysočina Gladiators 8 : 19 Základní část, 6. kolo Bantice
17.10.2015 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 18 : 13 Základní část, 7. kolo Start
17.10.2015 Vysočina Gladiators Karlovy Vary Warriors 13 : 18 Základní část, 7. kolo Start
17.10.2015 Vysočina Gladiators Prague Wolf Pack 6 : 14 Základní část, 7. kolo Start
17.10.2015 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 21 : 0 Základní část, 7. kolo Start
17.10.2015 Karlovy Vary Warriors Vysočina Gladiators 25 : 12 Základní část, 7. kolo Start
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Filip Smolík Filip Smolík WR 143 30 2004
Michaela Jindrová Michaela Jindrová RB 1 120 30 2006
Dominik Hejkal Dominik Hejkal WR 2 134 31 2005
David Pavlas David Pavlas WR 148 33 2004
Gabriela Jindrova Gabriela Jindrova QB 22 150 35 2000
Jan Jindra Jan Jindra RB 4 142 38 2004
Dominik Muller Dominik Muller WR 11 160 48 2001
Ludmila Bencová Ludmila Bencová WR 8 152 49 2003
Jakub Hejkal Jakub Hejkal WR 9 155 52 2000
Milan Dočekal Milan Dočekal WR 162 54 2003
Martin Fousek Martin Fousek WR 160 59 2001
Dominik Hurta Dominik Hurta WR 6 163 60 2003
Marek Sochocký Marek Sochocký WR 66 176 60 2000
David Calta David Calta WR 5 170 69 2000
Josef Lacina Josef Lacina WR 66 166 70 2001
Dan Hurta Dan Hurta C 7 182 77 2001
David Hulínský David Hulínský WR 3 170 78 2001

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Radek Jindra Trenér
Ondřej Paulus Hlavní trenér
Petr Gerstner Trenér
Stanislav Benc Trenér
Adam Erben Trenér