Home  /  Kluby  /  Prague Hippos

Detail klubu - Prague Hippos

logo Prague Hippos
Od roku: 2012 Areál: Na Šancích

Klub amerického fotbalu hrající 2. nejvyšší soutěž v ČR. 

V sezóně 2013 se seniorský tým zúčastnil 7´s ligy, kde si vybudoval dostatečnou hráčskou základnu pro 11´s ligu.

V sezoně 2014 již odehrál 11's soutěž, a v ČLAF B obsadil druhé místo.

Sezona 2015 nebyla natolik úspěšná, v D-II ČLAF tým skončil na chvostu tabulky s pouze jednou výhrou.

V roce 2016 po mírné restrukturalizaci klubu a získání amerického hlavního trenéra šly výkony nahoru a se stejným poměrem výher a proher Hippos jen těsně nepostoupili do playoff.

 

http://www.praguehippos.cz/

 

Tým mužů:

E-mail: info@praguehippos.cz

Tréninky: každé pondělí a středa, 20:30 - 22:00

Adresa hřiště: Turínská 1, Praha 15

Nábor: 

Přijímáme všechny muže od 17ti let, kteří mají zájem si tento sport vyzkoušet. Nábor probíhá zpravidla na podzim a v zimě, kdy je nejvíce času na učení se základních dovedností. Zájemci se k týmu mohou připojit během celého roku, v období soutěže (únor-červenec) ale musejí počítat s tím, že není tolik času na vysvětlování.

 

Tým Flag dospělí:

Náš tým flagu dospělých po úspěchu v roce 2016, kdy na MČR jen prohrál jen o pár bodů v zápase o třetí místo, plánuje každoroční účast v budoucích ročnících Mistrovství ČR. Tréninky probíhají zásadně krátkodobě před samotným turnajem, ve zbytku roku jsou hráči vytížení přípravou na tacklovou část sezony, případně soutěží jako takovou. Flagový tým je tedy ze 100% složen z trenérů a hráčů našeho tacklového týmu.

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Hippos Muži Soutěž mužů 2018 13. (z 27)
Prague Hippos Muži Soutěž mužů 2017 11. (z 26)
Prague Hippos Muži Soutěž mužů 2016 10. (z 27)
Prague Hippos Muži ČLAF 2015 10. (z 24)
Prague Hippos Muži ČLAF 2014 8. (z 23)
Prague Hippos Muži ČLAF 2013 15. (z 23)
Prague Hippos Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 4. (z 12)
Prague Hippos Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 4. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Marek Erben Ondřej Kadeřábek Petr Křesťan
Ondřej Macek Jiří Mareš Jakub Neumann
Jan Vild David Zimml
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Nikola Antoš Marek Bartoušek Evan Baun
Petr Bártek Martin Beznoska Jaroslav Bělina
Jiří Brychta Jiří Brynda Vlastimil Bystrý
Martin Ciprian Dylan Cisarik Martin Civoch
Aleš Crkva Michael Čapek Tomáš Černý
Jan Čípek Jan Diml Jan Diviš
Jiří Drozdek Brandon Duke Kryštof Dušek
Zdeněk Flídr Michal Fojt Matouš Forman
Jan Franz Martin Hanek Tereza Hanusová
Yevhen Havrylyak Jakub Henig Michal Hnaťuk
David Hons Daniel Hons Matyáš Honzák
Richard Hranička Matěj Chmelař Roman Chramosta
Roman Chrastil Radka Chudomelová Nikola Chudožilov
Radek Janata Jakub Jeník Lukáš Kadeřábek
Martin Kadlec Daniel Kadleček Richard Kašlík
Jan Kejval Ciaran Kelly Jiří Kindl
Lukáš Kolář Daniel Kop David Kostelka
Jakub Kováč Ondřej Krajdl Petr Křemen
Kryštof Kříž Štěpán Křížek Ondřej Kubík
Václav Kutík Dušan Kysela Mircea Lechaciu
Vlastimil Liehne Leoš Mačák Michal Malec
Vojtěch Malina Radek Mallát Tomáš Martinek
Marek Mařík Zdeněk Maslanik Jan Mašek
Nikolaj Maximov Josef Miegl Karol Mikuláš
Jan Mojžíš Sokol Monari Matěj Moša
Jiři Nikodým Tomáš Nims Jaroslav Novák
Tomáš Nývlt Martin Paleček Dominik Pávek
Michal Pešák Jan Petrák Martin Peťovský
Daniel Platil Jaroslav Podešva David Potrebuješ
Patrik Povenz Marek Průša Jakub Přikryl
Arnošt Pytloun Jan Rauš Marek Rezler
Michael Rogers Štěpán Rojek Jakub Růžek
Jeremy Saal Bohumil Sadílek Eugen Satran
Leoš Stejskal Jan Stolín Martin Stolín
Mehmetali Sulejmani Ondřej Svatoň Michal Svozil
Josef Szeliga Jiří Šafařík Jakub Šebák
Barbora Šípková Martin Škuthan David Šmidmajer
Martin Špaček Petr Šubík Jiří Šváb
Stanislav Tománek Jakub Tománek Tomáš Tomáš
Jiří Tomeš Milan Trávníček Jakub Treppesch
Lukáš Tupý David Vancl Aleš Vavřina
Tomáš Vitásek Tomáš Vobořil Miroslav Vogal
Jakub Voříšek Jan Votruba Petr Vozka
Michal Vrňák Petr Vykysalý Jaroslav Zeman
Datum Zápas Čas Část
24.6.2018 Vysočina Gladiators Prague Hippos 16:00 Základní část
16.6.2018 Prague Hippos Hradec Králové Dragons 12:00 Základní část
3.6.2018 Ústí nad Labem Blades Prague Hippos 15:00 Základní část
27.5.2018 Prague Hippos Prague Mustangs 14:00 Základní část
20.5.2018 Prague Hippos Přerov Mammoths 12:00 Základní část
8.5.2018 Prague Mustangs Prague Hippos 14:00 Základní část
28.4.2018 Přerov Mammoths Prague Hippos 15:00 Základní část
14.4.2018 Prague Hippos Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část
24.6.2017 Brno Sígrs Prague Hippos 16:00 Základní část, 10. kolo
17.6.2017 Prague Hippos Ústí nad Labem Blades 15:00 Základní část, 9. kolo
10.6.2017 Pilsen Patriots Prague Hippos 14:00 Základní část, 8. kolo
4.6.2017 Prague Hippos Brno Alligators 14:00 Základní část, 7. kolo
21.5.2017 Brno Alligators Prague Hippos 14:00 Základní část, 3. kolo
14.5.2017 Ústí nad Labem Blades Prague Hippos 16:00 Základní část, 5. kolo
6.5.2017 Prague Hippos Brno Sígrs 15:00 Základní část, 4. kolo
22.4.2017 Prague Hippos Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 2. kolo
20.8.2016 Ostrava Steelers A Prague Hippos 16:15 Zápas o 3. místo
20.8.2016 Prague Mustangs A Prague Hippos 15:15 Semifinále
20.8.2016 Prague Hippos Zlín Golems 13:30 Čtvrtfinále
20.8.2016 Prague Hippos Pilsen Patriots 12:30 Zápasy ve skupinách