Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail týmu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Soutěž: Muži - Paddock liga 2020 Areál: Olšinky http://www.scblades.cz/
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
4.4.2020 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 1. kolo Bolevec
12.4.2020 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 2. kolo Olšinky
26.4.2020 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 15:00 Základní část, 3. kolo Bystřany
3.5.2020 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 4. kolo TBA
10.5.2020 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 15:00 Základní část, 5. kolo Olšinky
17.5.2020 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 16:00 Základní část, 6. kolo FC Vysočina
23.5.2020 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 15:00 Základní část, 7. kolo Ragby Bystrc
31.5.2020 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 8. kolo FK Ústí
14.6.2020 Přerov Mammoths Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 9. kolo TJ Spartak
21.6.2020 Ústí nad Labem Blades Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 10. kolo Olšinky
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Martin Antoš Martin Antoš DB 179 71 1992
Petr Barcal Petr Barcal DL 184 84 2000
Pavel Bartoň Pavel Bartoň DL 175 100 1990
Jan Bláha Jan Bláha QB 187 92 1995
Marek Bystrý Marek Bystrý DB 177 65 2001
Aleš Drhlík Aleš Drhlík DB 193 90 1999
Marek Franta Marek Franta DL 180 140 1985
Ondřej Hejna Ondřej Hejna RB 175 79 1990
Jan Hucek Jan Hucek WR 190 91 1996
Libor Hyšpler Libor Hyšpler OL 200 130 1981
Jakub Imr Jakub Imr RB 172 74 1991
Jakub Jirgle Jakub Jirgle DL 175 89 1988
Martin Klimeš Martin Klimeš LB 178 89 1985
Jan Krapf Jan Krapf OL 189 140 1999
Václav Kraus Václav Kraus OL 180 117 1982
Jakub Lukášek Jakub Lukášek WR 188 94 1992
Libor Maška Libor Maška OL 191 135 1983
Tomáš Mikuš Tomáš Mikuš OL 180 105 1989
Marek Moudrý Marek Moudrý LB 174 80 1987
Tomáš Mysliveček Tomáš Mysliveček LB 174 85 1995
Ladislav Navrátil Ladislav Navrátil OL 183 100 1991
Miloš Novák Miloš Novák DL 190 103 1996
Jan Pittner Jan Pittner DB 189 85 1994
Daniel Polanka Daniel Polanka WR 175 65 2000
Matěj Sahula Matěj Sahula RB 180 96 1986
Filip Schüller Filip Schüller DB 188 82 2000
Jan Šíma Jan Šíma DB 172 74 1991
Tomáš Štěpánek Tomáš Štěpánek LB 182 91 1989
Jakub Vrecko Jakub Vrecko DB 177 70 1999

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jan Rosenbaum Trenér
Zdeněk Bureš Trenér
Jméno a příjmení
Jakub Valjent