Home  /  Kluby  /  Teplice Hilders

Detail klubu - Teplice Hilders

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Teplice Hilders Flag dospělí Flagová soutěž žen 2019 3. (z 3)
Teplice Hilders Ženy Soutěž žen 2017 6. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Lukáš Buřt Anna Černá Soňa Dereniková
Hana Duchková Eliška Galová Kateřina Heřmanová
Martina Hypšová Diana Janovská Kristýna Jeníková
Radek Jirava Veronika Juklíčková Nikola Kastlová
Tomáš Koutný Kateřina Malíková Karolína Mašková
Martina Matějková Pavla Melzerová Jan Mertl
Gabriela Meszárošová Lenka Mokošová Jitka Peštová
Sabina Pokorná Marcela Pokorná Michael Sholars
Matěj Strnad Martina Šrámková Michaela Štochlová
Kateřina Vargová Tereza Veselá Klára Wihartová
Datum Zápas Čas Část
30.6.2019 Teplice Hilders Brno Amazons 12:40 Finálový turnaj
30.6.2019 Příbram Bobcats Teplice Hilders 11:00 Finálový turnaj
25.5.2019 Teplice Hilders Brno Amazons 14:45 Základní část
25.5.2019 Příbram Bobcats Teplice Hilders 13:15 Základní část
25.5.2019 Brno Amazons Teplice Hilders 12:30 Základní část
25.5.2019 Teplice Hilders Příbram Bobcats 11:00 Základní část
4.5.2019 Příbram Bobcats Teplice Hilders 14:00 Základní část
4.5.2019 Teplice Hilders Brno Amazons 13:15 Základní část
4.5.2019 Teplice Hilders Příbram Bobcats 11:45 Základní část
4.5.2019 Brno Amazons Teplice Hilders 11:00 Základní část
13.4.2019 Příbram Bobcats Teplice Hilders 14:45 Základní část
13.4.2019 Teplice Hilders Brno Amazons 14:00 Základní část
13.4.2019 Teplice Hilders Příbram Bobcats 12:30 Základní část
13.4.2019 Brno Amazons Teplice Hilders 11:45 Základní část
15.10.2017 Teplice Hilders Pilsen Angels 14:15 Základní část, 3. kolo
15.10.2017 Ostrava Diamonds Teplice Hilders 13:00 Základní část, 3. kolo
30.9.2017 Teplice Hilders Pilsen Angels 15:30 Základní část, 2. kolo
30.9.2017 Ostrava Diamonds Teplice Hilders 14:15 Základní část, 2. kolo
16.9.2017 Ostrava Diamonds Teplice Hilders 14:30 Základní část, 1. kolo
16.9.2017 Teplice Hilders Pilsen Angels 12:00 Základní část, 1. kolo