Home  /  Zprávy

Oficiální články / Soutěž: Tackle Muži

Bulldogs zase těsně prohráli (s Příbramí)

(ne) 15. červen 2014, Václav Blahout

V Příbrami se 14.6. ukázal trnavský tým Bulldogs, který si tak odbil svojí nejdelší cestu v rámci ČAAF. Zápas se tentokrát konal o 2 hodiny dříve, než bylo v Příbrami zvykem a úvodní kick-off se udál v 17:00.

celý článek

ČLAF B: Patriots - Hippos

Pilsen Patriots se s Prague Hippos letos již jednou v rámci České ligy amerického fotbalu – divize B potkali a odešli s prohrou 54:7.  Na svém domácím hřišti jim chtěli oplatit porážku, ale nakonec jim to o vlásek uniklo.

celý článek

ČLAF C: Titans - Blades 14:54

(út) 10. červen 2014, Vladimír Koča
Do jednoho z vrcholů sezony v ČLAF C vstupovaly oba týmy oslabeny o hráče jak v útoku, tak v obraně. V rozpáleném počasí se v prvním čtvrtině nepovedlo ani jednomu týmu skórovat. I přesto byla vidět malá převaha Blades. Ve druhé čtvrtině se prosadil dvakrát Jakub Imr běhovou akcí a jednou Jakub Lukášek po pasu od Jana Bláhy. O poločase bylo skóre celý článek

ČLAF C: Dietos - Knights 16:54

Derniéra před domácím publikem v zápase, který rozhodoval o postupu do play-off se domácímu týmu zle nevydařila. Od samého začátku tahali za kratší konec pomyslného fotbalového lana. Znojmo přijelo dobít tvrz se jménem Tyršův stadion s velice dobře propracovanou útočnou strategií, která spočívala v neúnavné běhové celý článek

ČLAF C: Warriors - Hellboys 14:24

(po) 9. červen 2014, Vladimír Koča
I v Karlových Varech panovalo v sobotu odpoledne parné letní počasí. Na západ Čech dorazili pekelníci z Českých Budějovic a i v počtu 18 hráčů dokázali vydržet vysoké zápasové tempo až do konce. Karlovarské Warriors znovu po celý zápas zdobila kvalitní obrana, která zatápěla kvalitnímu útoku Jihočechů. Domácímu týmu celý článek

ČLAF C: Mammoths - Gladiators 48:0

V úmorném vedru, které dosahovalo bezmála 30 stupňů Celsia, nastoupili domácí Mamuti proti soupeři z Vysočiny zdravě nabuzení. Už úvodní akce, kdy returnující Patrik Schwarz přeběhl celé hřiště, naznačila, že Gladiátorům bude horko nejen kvůli počasí. Schwarz sice doběhl do koncové zóny, ale dopustil se tzv. nesportovního chování a touchdown neplatil. celý článek

ČLAF B: Steelers - Patriots 28:0

V ryze letním počasí a teplotách dosahujících ve stínu téměř ke třiceti stupňům se v Ostravě proti sobě postavili domácí Steelers a Pilsen Patriots. Plzeňští hráči přijeli do Ostravy posíleni výhrou nad svými jmenovci ze Zvolena. I domácí Steelers odehráli svůj poslední zápas proti slovenským Patriotům a také vítězně. Plzeň celý článek

ČLAF B: Hippos - Patriots 48:14

Zápas se odehrával v 35°C na přímém slunci a v bezvětří. Tým Zvolenu přijel v počtu 18 hráčů necelou hodinu před začátkem utkání. V naprostém pekle se domácí Hippos podařilo skórovat ve všech drivech v první polovině, zejména díky funkční runové hře a unavené obraně Patriots. Hostujícímu týmu se podařilo skórovat celý článek

ČLAF C: Bucks - Blades 27:34

(po) 2. červen 2014, Vladimír Koča
Domácí Bucks našli ve svém středu nového schopného kickera v Michalu Rengovi. Tento linebacker hraje za pardubický tým již třetí sezonu. V této si na své konto připsal už devět bodů. Všech devět proti ústeckým Blades. Ti přijeli do Pardubic s nejistou kopací formou a jak je známo, proměňování kopů už letos rozhodovalo několik zápasů. V Pardubicích celý článek

ČLAF C: Rangers - Hellboys 22:24

V Trutnově rozhodl o vítězi zápasu jeden neproměněný extrapoint. Ten se nepovedl hned ve druhé čtvrtině proměnit domácímu celku, kterému pak po zbytek zápasu vždy chyběly ztracené dva bodíky. Nejinak tomu bylo i v celkovém součtu, když hostující favoriti Hellboys vyhráli o dva body. Po bezbodové první čtvrtině se v té druhé poprvé zadařilo celý článek

(út) 27. květen 2014, Vladimír Koča
Už od začátku zápasu se začala rozpouštět předzápasová iluze o jasném průběhu a nadvládě hostujícího týmu. Zajímavým prvkem byl úvodní kick-off zápasu, který se povedl až na třetí pokus poté, co poprvé spadl míč ze stojánku a podruhé jej trnavský kicker Tomáš Szarka poslal mimo hřiště. V první celý článek

ČLAF B: Patriots-Steelers 6:27

(po) 26. květen 2014, Vladimír Koča
Prosluněné utkání mezi Zvolenem Patriots a Ostravou Steelers začalo slavnostně, když hráč Patriots, který v minulosti působil i v týmu Steelers, Henri Štrobl požádal svou přítelkyni o ruku. Na začátku utkání, po vysoké výhře na pražskými Hippos, hledali hráči Steelers motivaci jen velmi těžce, a tak byli na hřišti více vidět domácí, kteří celý článek

Bobcats zdrtili Lions

V sobotu 24. 5. se odehrál šlágr víkendu na hřišti 1.FK Příbram. Utkaly se zde dva papírově vyrovnané týmy, které si chtěly navzájem dokázat, který z mančaftů je lepší. Na straně domácích se nově ukázal na pozici safetyho rychlík Tim McGarry a na straně Lions měl premiéru mladý quarterback John Krafick. Oba tito hráči měli však celý článek

ČLAF C: Sígrs-Pitbulls 36:12

Malé brněnské derby mezi Brnem Pitbulls a Bílovicemi Sígrs hrajícími na stejném hřišti, tedy v Bystrci, se opakovalo podruhé v sedmi dnech. Oba týmy si jen prohodily pořadatelství, tentokrát měli vše pod palcem Sígrs. Pitbulls se v boji o hřiště chtěli pomstít Bílovicím za prohru v prvním zápase, kdy je Bílovičtí přehráli celý článek

ČLAF C: Dietos-Gladiators 46:6

Šumperk nevstoupil do utkání úplně dle představ a skóre otevřel po necelých pěti minutách hostující Flip Nejedlý, který povedeným během ukázal záda obráncům Dietos. Vysočině se tento touchdown nepodařilo kopem potvrdit, a tak vedla 6:0. Ovšem domácí hnáni skvělým publikem, které i v počtu 70 diváků vytvořilo skvělou kulisu, dokázali celý článek

Alligators se dočkali první výhry

Bez výhry tak v ČLAF A jsou již jen Stallions

celý článek

ČLAF C: Blades-Mustangs 31:18

(po) 19. květen 2014, Vladimír Koča
Blades zatím v letošní sezoně předvádějí dobré výkony, které končí s výhrami na kontě. Je ale třeba říct, že se Ústí zatím nepotkalo s Libercem ani budějovickými Hellboys, což jsou soupeři, s kterými by se měli na severu Čech měřit. Do Ústí zavítali o víkendu Mustangs, kteří vykazují herní progres. Na celý článek

ČLAF C: Gladiators-Knights 0:22

Druhé letošní střetnutí Gladiators a Knights provázel trvalý déšť a na zápase to bylo znát. Passové pokusy byly výjimkou a ty chycené naprostou vzácností. Znojmo na Vysočinu přijelo bez Lumíra Kabelky a Jakuba Smrčky, kteří letos společně dali 9 z 11 znojemských touchdownů. Knights tedy bodově vedl mladý QB Martin Vrba, který ke svým dvěma celý článek