Oficiální články / Kategorie: Informace ČAAF

(st) 15. květen 2002, Filip Hobza
celý článek

Finsko ? Česká republika 18.5.2002

(po) 13. květen 2002, Filip Hobza
18.5.2002 se od 14.00 v Helsinkách střetne český národní juniorský tým s domácím Finskem ve svém druhém kvalifikačním utkání o postup na Mistrovství Evropy. celý článek

Prague Panthers B - Brno Alligators 0:61

Brno si do Prahy přijelo pro dva body za výhru. Od začátku bylo jasné, že nechtějí ponechat nic náhodě a do svého pražského soupeře se zakousli od prvního hvizdu. celý článek

Prague Panthers A - Pilsen Tornadoes 53:6

Zápas měl jednoznačného favorita v týmu Panthers,což se potvrdilo již v 1. čtvrtině, kdy se Panteři ujali vedení třemi touchdowny. celý článek

Havířov Devils ? Nitra Knights 40:0 kontumace

Výsledek utkání Havířov Devils vs. Nitra Knights, které se mělo dle platného rozpisu České ligy amerického fotbalu konat v sobotu 11.5.2002 od 14.00 v Havířově, byl disciplinární komisí zkontumován ve výši 40:0 ve prospěch domácích Devils (a připsáním dvou bodů za vítězství) za neúčast Nitry na tomto utkání. celý článek

Chrysler Vienna Vikings 55 - Prague Panthers 27

(út) 7. květen 2002, Filip Hobza
(21:10,9:6,14:8,14:0) - Eurobowl V druhém vzájemném utkání mohli diváci vidět 903 yardů celkové offense (414 Panthers,489 Vikings), pouze jeden punt a celkem 82 bodů. celý článek

Fullbacku Kejdovi říkali po zápase Nosič lidí

Havířov Devils ? Pilsen Tornadoes 53:20 (7:8, 21:6, 8:0, 17:6) HAVÍŘOV ? V neuvěřitelně horkém počasí pokračovalo v sobotu na stadionu Slávie čtvrté kolo České ligy amerického fotbalu. Plzeň, která na Moravu přijela s novým trenérem, je jím bývalý coach Lions Dan Leško, celou první čtvrtinu vzdorovala a dokonce vedla, ale když v druhém poločase odnesl FB Karel Kejda několik plzeňských obránců do touchdownové zóny, což zopakoval ještě ve čtvrté čtvrtině, bylo jasné který tým bude na hřišti dominovat. celý článek

Slunce nesvítilo snad jen v Nitře, zhasl jim ho Šamšula

Nitra Knights - Brno Alligators 0:60 (0:16, 0:16, 0:22, 0:6) NITRA ? Zatímco celé čtvrté kolo české ?NFL? doprovázelo krásné, až téměř horké počasí, brněnští Alligators hráli na Slovensku v bahně a dešti. celý článek

Eurobowl: Pantheři prohráli, postupují Dolphins a Vikings

Vienna Vikings ? Prague Panthers 55:27 (21 : 10; 6 : 9; 14 : 8; 14 : 0) VÍDEŇ ? Pouze s jediným vítězstvím zakončili své letošní působení v Eurobowlu. Ještě před sobotním zápasem ve Vídni měli teoretickou šanci postoupit, pokud by Insbruck porazil Anconu, ale porážka veškeré naděje smazala. celý článek

Monarchs si nepodali s Bobcats ruce!!!!

Dobříš Bobcats ? Bratislava Monarchs 33:10 (10:8, 14:2, 0:0, 9:0) PŘÍBRAM ? Velmi nesportovního konce se dočkalo ?mezistátní? utkání mezi Monarchs a Bobcats, kdy se soupeři rozešli bez podání rukou. Neunesli Slováci porážku nebo opravdu urazil někdo z Dobříše jejich quarterbacka? celý článek

Maximov nechtěl stovku, ale touchdown

Prague Lions ? Prague Panthers B 63:0 PRAHA ? Jedno přání splněné, druhé nevyšlo. Tak zhodnotil sobotní malé pražské derby trenér pantherského béčka Nikita Maximov. ?Nechtěl jsem, abychom odešli ze hřiště se stovkou, s tím jsem tedy při konečném výsledku spokojený, ale přál jsem si touchdown. To nevyšlo,? řekl Maximov. celý článek

Nitra Knights - Brno Alligators 0:60

(po) 6. květen 2002, Filip Hobza
Zápas začal Kick offem Knights v 14:15 za vydatného celoodpoledního deště. Zápasu jasně dominovali brňané. V první čtvrtině se nitranským hráčům dařily alespoň běhy středem. celý článek

Prague Lions -Prague Panthers B 63:0

Utkání,které by se dalo nazvat jako malé pražské derby, bylo rozhodnuto prakticky již v 1. čtvrtině. Od prvního kickoffu Lions ovládli hřiště a čtyři touchdowny v 1. čtvrtině naznačili, kterým směrem se utkání bude ubírat. celý článek

Dobříš Bobcats - Bratislava Monarchs 33:10

Necelá stovka diváků ze zápasu v Příbrami odcházela spokojená. Dobříš Bobcats jasně porazili ligového soupeře z Bratislavy a předčili ho takticky, technicky, fyzicky i výdrží. celý článek

Nové Euro TOP 20 (20 nejlepších týmů)

(čt) 2. květen 2002, Filip Hobza
V následující tabulce je pořadí dvaceti nejlepších evropských týmů ke dni 2.5.2002. celý článek

Eurobowl 2002 - 4. divize

Výsledky odehraných utkání: Ancona Dolphins Tyrolean Raiders 28 : 20 Ancona Dolphins Prague Panthers 21 : 14 Tyrolean Raiders Chrysler Vienna Vikings 0 : 49 celý článek

?Češi jsou velmi disciplinovaní,?

(út) 30. duben 2002, Filip Hobza
pochválil naše juniory prezident Garcia, kterému nevyšel tip! celý článek

Barcelona tleskala českým juniorům!

(po) 29. duben 2002, Filip Hobza
Španělsko ? Česká republika 14:35 (0:7,0:7, 14:7, 0:14) BARCELONA ? Několik tisíc návštěvníků Olympijského stadionu v Barceloně tleskalo českým juniorům, kteří se po svém vítězném utkání kvalifikace na mistrovství Evropy v americkém fotbale proti španělskému národnímu celku, zúčastnili zápasu evropské NFL. celý článek

Papa Joe's Tyrolean Raiders 20 vs. Prague Panthers 54 (Eurobowl 2002)

27.04.02, Tivoli W1, Innsbruck. (0:7; 7:26; 6:7; 7:14) I přes velkou snahu ve druhém poločase se hráčům Innsbrucku nepodařilo zvrátit stav utkání, které Prague Panthers rozhodli již během 2. čtvrtiny. celý článek

Prague Panthers - Chrysler Vienna Vikings 30:35 (Eurobowl)

(čt) 25. duben 2002, Filip Hobza
Vůbec poprvé v historii se utkali Panthers a Vikings ve vyájemném utkání. Po počátečním oťukávání zaútočili jako první Panthers a po pasu Mika Hortona na Pete Campbella se ujali vedení. Vikings odpověděli vzápětí podobným způsobem po ose Olson - Frickey. celý článek