Rakousko
Danube Dragons - Vienna Vikings  31:24
Tirol Raiders - Graz Giants  58:51
ˇVídeňské" derby se nejprve přeléhalo ve strany na stranu, ve druhé půlce ale Dragons odskočili a náskok už udrželi.
V Innsbrucku byl průběh podobný, ale s tm, že domácí vedení do konce udržet nedokázali. Zbývala jedna minuta, Giants byli v redzone a prohrávali o 6 bodů. A dali touchdown. Ten ale rozhodčí vytáhli na jeden yard jako rozhodčí v kopané obávající se penalty. Giants to ale zvládli ještě jednou a už nezpochybnitelně a vyrovnali. Kicker Giants měl v sezóně bilanci 27/28 a úspěšné potvrzení by znamelo, že finále na stadioně v Innsbrucku odehrají týmy z Grazu a od Vídně. Jenomže nestalo se, kick byl trochu zblokovaný a šel mimo. Takže prodloužení. První prodloužení skončilo remízou, ačkoliv se Raiders "povedlo" přehodit QBho a řešili 2.down a superdlouhý a později museli jít přes 4th. V druhém prodloužení začali útočit Raiders a uspěli, Giants ale potom hodili interception a bylo jasno.
V pátek 9.července se tak v Innsbrucku představí domácí tým a Danube Dragons. Jejich vzájemný souboj v základní části vyhráli doma v Korneuburgu Dragons.
Detektivku Raiders-Giants si můžete prohlédnout v pondělí od 19:45 na raiderstv.at.