Home  /  Zprávy  /  Finále ČJLAF

Finále ČJLAF

(po) 8. listopad 2010, Filip Hobza

Podzimní část sezóny amerického fotbalu patří juniorské soutěži pro hráče ve věku 15-19 let. Finále České juniorské ligy amerického fotbalu se uskuteční v sobotu 20. listopadu od 18.00 v SYNOT TIP ARÉNĚ v Praze. Spolu s prestižním zápasem čeká na diváky obvyklý zajímavý doprovodný program.

Vítěz základní části a obhájce loňského titulu, tým Prague Lions, ve finále vyzve vítěze semifinále, ve kterém se (týden před finále) střetnou týmy Prague Panthers a Havířov Devils. V základní části dosáhli Lions i Panthers bilance 5-1 a o prvním místě rozhodlo skóre ze vzájemných zápasů, ve kterých oba rivalové získali jednu výhru. Devils pak v základní části měli bilanci 4-2, když prohráli s oběma pražskými týmy.

Kromě hlavní části večera čeká návštěvníky již od 17.00 zajímavý doprovodný program! Těšit se mohou na dovednostní soutěže pro vylosované o zajímavé ceny od partnerů akce. Díky exhibičnímu utkání v podání hráčů do 15 let diváci zjistí, že flag football je zcela nekontaktní verze amerického fotbalu vhodná zejména pro mládež a nenáročná na realizaci (pouze 5 hráčů proti 5, není potřeba obvyklá výstroj, jednoduchá pravidla). V přestávce v poločase dojde k vyhlášení ankety Hráč amerického fotbalu 2010, vystoupí profesionální fire show skupina INFINITOS a rovněž dojde k losování ze všech přítomných diváků o exkluzivní ceny (multimediální tablet MIVVY, mp3 přehrávač SONY, PC hra MAFIA II.). Po skončení utkání dojde ke slavnostnímu ceremoniálu, součástí kterého bude vyhlášení vítězů, předání pohárů a medailí. Večerem bude provázet Ondra Vodný z Evropy 2.

Vstup pro mládež do 15 let je za symbolických 15 Kč! K prvním 500 prodaným vstupenkám DÁREK. Základní vstupné činí 130 Kč, využít je možné slevy 50 Kč ze základního vstupného při předložení letáku, který je v distribuci při domácích utkáních SK Slavia Praha a Bohemians 1905 v okolí SYNOT TIP ARÉNY, v restauracích McDonald’s, obchodech QUIKSILVER a SK8 SHOP ANDĚL, partnerských fitness centrech Fitplus, v nákupním centru EDEN a na řadě dalších partnerských míst. Držitelé karet ISIC, ITIC, ALIVE a STAFF mohou využít akce 1+1 (k zakoupené vstupence jedna zdarma). Předprodej vstupenek je možný na pokladnách SYNOT TIP ARÉNY nebo online http://vstupenky.synottiparena.cz. Vstupenky na tento zápas do VIP sektoru na klubová sedadla jsou v hodnotě 500 Kč (včetně rautu).

Rozhlasový spot (rádia HEY, KISS, SPIN, EVROPA 2)