Home  /  Zprávy  /  Flagové mistrovství 2012

Flagové mistrovství 2012

(čt) 9. srpen 2012, Michal Rosíval

Soutěže se zúčastní 14 týmů. Týmy jsou rozděleny do tří kvalifikací, které se budou konat 11. srpna. Dvě kvalifikace se hrají v Praze a do finále z ní postoupí čtyři týmy. Třetí kvalifikace se hraje v Ostravě a ve hře jsou dvě místa ve finále. To se bude konat 18. srpna v Praze.

Soupisky týmů


Přesný klíč postupu je následující
Skupina Ostrava: postupují první a druhý tým pořadí
Skupina Praha1: postupují první a druhý tým pořadí
Skupina Praha2: postupuje pouze vítěz
Šestý účastník (pokud DMcrew nevyhraje skupinu Praha2): DMcrew jako pořadatel finálového turnaje
Šestý účastník (pokud DMcrew vyhraje skupinu Praha2): vítěz playoff mezi 2.týmem skupiny Praha2 a 3.týmem skupiny Praha1. Pozn.: 2.tým Praha2 je "vyzyvatelem" a pokud svého soupeře nevyzve (nebude mít zájem postoupit), postoupí na finálový turnaj 3.tým skupiny Praha1

Hrací čas zápasů na finálovém turnaji a ve skupině Praha1 (a případném playoff) je 2×20 minut. Ve skupinách Praha2 a Ostrava je hrací čas 2×15 minut.

Dokumenty týkající se flagového mistrovství
Pravidla flag fotbalu: odkaz. Pozn.: Jde o verzi připravenou pro tento turnaj.
Formulář soupisky pro kvalifikační turnaj: PDF/XLS. Tento vyplněný formulář musí všechny týmy poslat elektronicky do 7. srpna a je to nezbytná podmínka účasti. Vytištěný papírový formulář pak musí kapitán týmu předat přímo na turnaji.
Formulář soupisky pro finálový turnaj: odkaz. Vytištěný papírový formulář musí kapitán týmu předat přímo na turnaji (pozn.: i v případě, že soupiska je shodná se soupiskou z kvalifikace). Na soupisce pro finálový turnaj lze proti kvalifikaci provést až čtyři změny, které jsou však zpoplatněné a úhrada musí být provedena bezhotovostně před turnajem.
Souhlas rodičů: odkaz. Hráči, kterým v den turnaje ještě nebylo 18 let, soupisku nepodepisují. Kapitán týmu však společně se soupiskou musí předat souhlas rodičů(e) s nastoupením hráče mladšího 18 let v soutěži. Tento souhlas nelze v žádném případě ničím nahradit a hráč bez něj nesmí do turnaje nastoupit.