Home  /  Zprávy  /  Prague Black Panthers - Brno Alligators 40:7

Prague Black Panthers - Brno Alligators 40:7

(po) 8. duben 2013, Michal Rosíval

Panteři se hned na úvod zápasu rozhodli varovat všechny, kdo se letos pokusí dobýt jejich tvrz. První kick off return vrátil Jan Štiegler do touchdownu a i když se jim následný kop nepovedl, spolehlivě si v první půli udržovali převahu. Brno se spíš trápilo. Po hezké akci většinou přišla ztráta míče a šance pro Pantery navyšovat skóre. To se jim dařilo a tak se v poločase mohli radovat z třicetibodového náskoku.
V druhé půli se o slovo přihlásili Alligators. Zlepšenou hrou se jim povedlo snížit a i nadále byli velice aktivní. Bohužel až do další ztráty míče. Black Panthers si pak zápas pohlídali a zaznamenali první výhru v letošním ročníku, která by je mohla přiblížit k jejich "premiérovému" titulu.

Počet diváků: 130
Rozhodčí: Jan Hubálek (R), Filip Haza (U), Lukáš Dvořák (HL), Petr Valenta (LJ), Petr Bouzek (BJ)

Prague Black Panthers TD - 6:0 - Jan Štiegler, 95y kick-off return (kick neúspěšný); 11:45
Prague Black Panthers TD - 13:0 - Jan Sýkora, 52y run (Jakub Woleský kick); 11:41
Prague Black Panthers TD - 20:0 - Jakub Woleský, 1y run (Jakub Woleský kick); 7:51
Prague Black Panthers FG - 23:0 - Jakub Woleský, 29y; 6:48
Prague Black Panthers TD - 30:0 - Michael Vondráček, 75y interception return (Jakub Woleský kick); 3:34
Prague Black Panthers TD - 37:0 - Petr Datel, 21y run (Jakub Woleský kick); 10:00
Brno Alligators TD - 37:7 - Jan Nestr, 4y run (Martin Herman kick); 2:59
Prague Black Panthers FG - 40:7 - Jakub Woleský, 26y; 3:02