Home  /  Zprávy  /  Hellboys-Blades - další zápas o postup

Hellboys-Blades - další zápas o postup

(čt) 13. červen 2013, Michal Rosíval
ČLAF A, Příbram Fialka, sobota 15.6., 14:00

Příbram Bobcats

vs

Brno Alligators

Pro Bobcats půjde o loučení s ligou. Vzhledem k současnému stavu v Příbrami možná nejen s ročníkem 2013. Pro Alligators půjde o přípravu na semifinále.

 

ČLAF A, Ostrava Poruba, neděle 16.6., 16:00

Ostrava Steelers

vs

Pardubice Stallions

Mohl to být pěkný zápas o postup, kdyby... Kdyby Trnava nebyla jasně lepší než Brno a Ostrava. Takhle je to tak trochu zápas o pořadí, tzn. o čtvrtý nejsilnější tým v Česku. Taky by to mohl být souboj nejlepších rusherů Michala Kielora a Petra Plačka. Kdyby byl Kielor zdravý. 

 

ČLAF B, Karlovy Vary Start, sobota 15.6., 14:00

Karlovy Vary Warriors

vs

Prague Hippos

Warriors jsou jedním ze dvou týmů bez výhry a toto měl být zápas, kdy se to mělo změnit. Jenže od začátku sezóny se doba změnila a Hippos míří do playoffs.

 

ČLAF B, Praha Motorlet, sobota 15.6., 14:00

Prague Mustangs

vs

Pilsen Patriots

Zápas byl v termínové listině "designovaný" jako předkolo playoffs, ve kterém se měli setkat dva z největších favoritů. Zatímco Patriots tuto roli plní beze zbytku a hrají o nejvyšší nasazení do playoffs, tak Mustangs jsou překvapením roku v negativním pojetí. Ale navzdory všemu, pořád mají šanci na postup. Pokud by zvládli výsledkové překvapení roku.

 

ČLAF B, Nová Ves, sobota 15.6., 14:00

Vysočina Gladiators

vs

Trutnov Rangers

Toto měl být pro změnu zápas dvou týmů, které se poperou o své první vítězství. Zatímco u Gladiators to stále platí, tak Rangers senzačně míří do playoffs a výhrou by postup potvrdili.

 

ČLAF B, Brno Ragby Bystrc, neděle 16.6., 14:00

Bílovice Sígrs

vs

Přerov Mammoths

Podle předsezónního power rankingu nejsilnější s nejslabším. Sígrs k nejsilnějším patří, Mammoths ale postoupili o několik pater a bojují na dálku se Znojmem o playoffs. Přerovu by ani výhra stačit nemusela, nutně potřebují pomoc od soupeřů Knights.

 

ČLAF B, České Budějovice Sokolský ostrov, neděle 16.6., 14:00

Budweis Hellboys

vs

Ústí nad Labem Blades

V podstatě přímý souboj o postup. Pohled na tabulku a současné výkony říká, že ze Západu postoupí Patriots, Hippos a vítěz tohoto zápasu. Blades už jeden postupový zápas (s Hippos) prohráli, tohle tedy bude reparát. Ale zdá se, že Hellboys budou pokládat ještě složitější otázky...

 

ČLAF B, Jevišovice, neděle 16.6., 14:00

Znojmo Knights

vs

Šumperk Dietos

Oba týmy hrají relativně o hodně - pokud vyhrají Dietos, tak budou mít jisté domácí čtvrtfinále (patrně proti Hellboys nebo Hippos). Pokud vyhrají Knights, tak na úkor Přerova postoupí do playoffs.