Home  /  Zprávy  /  Patriots vyhráli i druhý turnaj Juniorského poháru

Patriots vyhráli i druhý turnaj Juniorského poháru

(čt) 10. říjen 2013, Michal Rosíval

Junioři Pilsen Patriots vyhráli i druhý turnaj, tentokrát v Ostravě. Nejprve porazili domácí Steelers a potom odehráli velké finále s Black Panthers. Zápas skončil 6:6, ale už předem bylo dohodnuto, že vzhledem k očekávané výhře PBP nad Steelers, se v případě remízy odehraje i prodloužení, aby o vítězi turnaje nemuselo krajně nefotbalově rozhodnout skóre.
V prodloužení svůj první drive v body proměnili Pražané, Patriots ale srovnali. V druhém prodloužení Black Panthers body nezískali, zato Patriots znovu passem Marka Jindry na Petra Francla ano a tato akce do Plzně poslala první historickou fotbalovou výhru. Mezi muži Patriots zatím nejlépe hráli na Halovém mistrovství (dvě druhá místa), junioři dokonce v dosavadních účastech nikdy nevyhráli ani zápas. Teď tedy junioři získali pro Plzeň první velké vítězství a navázali na letošní úspěch Patriots v ČLAF B.

Výsledky turnaje
Po rozkliknutí jednotlivých zápasů si můžete prohlédnout skórující hráče, v týdnu by měly přibýt i kompletní zápasové statistiky.

Úvodní foto: MG Studio Video Production, facebookový profil Pilsen Patriots