Home  /  Zprávy  /  ČLAF A: Stallions-Bulldogs 21:43

ČLAF A: Stallions-Bulldogs 21:43

(út) 15. duben 2014, Michal Rosíval

Bulldogs přijeli do Pardubic s několika zahraničními posilami a s quarterbackem TJ Arndtem II, který za slovenský celek nastupoval i v minulém roce.
Trnava si do nového ročníku připravila několik trick-plays a z jedné takové padl i první touchdown. Arndt chytil přihrávku od Bútory a zkompletoval touchdown. Domácí srovnali krok o několik akcí později, kdy pass Jana Kakose zachytil Daniel Kršák. Ještě do změny stran ale skórovali hosté, a to když 95yardový kickoff return donesl Jozef Klokner až do endzóny, special týmy fungovaly Trnavě v celém zápase velmi dobře. Do přestávky pak ještě Arndt vyslal Jána Pavlovčíka a i ten si připsal chycený touchdown.
Po přestávce se díky runové akci radovali znovu hráči slovenského týmu. Ivan Klementovič dopravil míč za goal-line a hosté vedli už 29:8. Ve čtvrté čtvrtině si ještě oba týmy připsaly po dvou touchdownech. Tomáš Szarka navýšil vedení Trnavy 14y catchem na 28bodové. O tři minuty později chytil pass domácího Petra Plačka, který hrával ještě do minulé sezony running backa a na novou pozici si teprve zvyká, receiver Kršák a zapsal se podruhé mezi bodující hráče.
Dvě minuty do konce ještě Klementovič přidal druhý běhový touchdown pro Trnavu 13yarodvým během a s vypršením časomíry si pro šestibodový úspěch doběhl 19yardovým během i Plaček.

Počet diváků: 550
Rozhodčí: Filip Haza (R), Petr Moravec (HL), Tomáš Frehar (LJ) , Jakub Ruszkowski (U), Michał Grzesiak (BJ)

Trnava Bulldogs TD - 0:8 - TJ Arndt, 23y pass od Boris Bútora (Ivan Klementovič 2pt pass od TJ Arndt); 7:48
Pardubice Stallions TD - 8:8 - Daniel Kršák, 6y pass od Jan Kakos (Petr Kalhous 2pt run); 4:58
Trnava Bulldogs TD - 8:15 - Jozef Klokner, 95y kick-off return (Ján Pavlovčík kick); 4:47
Trnava Bulldogs TD - 8:22 - Ján Pavlovčík, 20y pass od TJ Arndt (Ján Pavlovčík kick); 3:10
Trnava Bulldogs TD - 8:29 - Ivan Klementovič, 4y run (Ján Pavlovčík kick); 6:25
Trnava Bulldogs TD - 8:36 - Tomáš Szarka, 14y pass od TJ Arndt (Ján Pavlovčík kick); 8:39
Pardubice Stallions TD - 15:36 - Daniel Kršák, 5y pass od Petr Plaček (František Hanovec kick); 5:34
Trnava Bulldogs TD - 15:43 - Ivan Klementovič, 13y run (Ján Pavlovčík kick); 1:50
Pardubice Stallions TD - 21:43 - Petr Plaček, 19y run; 0:00