Home  /  Zprávy  /  ČLAF A: Bobcats-Stallions 40:0

ČLAF A: Bobcats-Stallions 40:0

(po) 21. duben 2014, Michal Rosíval

Stallions přijeli do Příbrami v pozici outsidera, a tak mohli jen překvapit. Naopak domácí Bobcats válí, v prvním kole porazili Brno a na Stallions si chtěli smlsnout také. Hrálo se od sedmi hodin večer, a tak na umělou trávu v areálu příbramského klubu kopané svítilo umělé osvětlení.
Pardubice do utkání ale nevstoupily jako horší tým. Dařilo se jim zastavovat nebezpečné útoky Bobcatů a sami měli několik dobrých akcí. Domácí quarterback Scott Doherty zatím hraje výborně a ve spolupráci s Zacchaeusem McCaskillem připravil první touchdown domácího týmu. 22y pass a touchdown v situaci, kdy na Dohertyho dotírali tři obránci, které přehodil a McCaskill měl cestu do endzóny volnou. V první čtvrtině stihli domácí ještě jeden touchdown – Doherty našel Milana Kučeru v rohu endzóny a domácí se radovali podruhé.
Do přestávky padly ještě další dva touchdowny, oba po passech Scotta Dohertyho. Jiří Kohut 7y catch a Martin Hamza 11y catch pro TD. Stallions se trápili, měli problémy s kickoff returny, které se často jen odrazily od jejich hráče a místo posunu během z returnu začínaly útoky hostí těsně před vlastní endzónou. Hostům se nedařily ani útoky těsně před domácí koncovou zónou. Ani na čtyři pokusy se jim nepodařilo překonat vzdálenost z osmiyardové linie do endzóny.
Po poločasové pauze proložené vystoupením roztleskávaček viděli příbramští fanoušci dva běhové touchdowny. Zacchaeus McCaskill si doběhl pro 26y touchdown a Pavel Tumpach 5y během také přidal šest bodů na domácí účet. Sečteno podtrženo – domácí vyhráli 40:0.

Počet diváků: 180
Rozhodčí: Richard Gazdík (R), Filip Haza (U), Peter Martinček (HL), Jaroslav Rybář (LJ), Radek Janhuba (SJ), Jan Hubálek (FJ)

Příbram Bobcats TD - 6:0 - Zacchaeus McCaskill, 22y pass od Scott Doherty (kick neúspěšný); 9:27
Příbram Bobcats TD - 12:0 - Milan Kučera, 30y pass od Scott Doherty (kick neúspěšný); 1:15
Příbram Bobcats TD - 19:0 - Jiří Kohut, 7y pass od Scott Doherty (Jakub Sláma kick); 8:23
Příbram Bobcats TD - 26:0 - Martin Hamza, 11y pass od Scott Doherty (Jakub Sláma kick); 0:45
Příbram Bobcats TD - 33:0 - Zacchaeus McCaskill, 26y run (Jakub Sláma kick); 1:45
Příbram Bobcats TD - 40:0 - Pavel Tumpach, 5y run (Jakub Sláma kick); 4:55