Home  /  Zprávy  /  ČLAF C: Gladiators-Pitbulls 6:35

ČLAF C: Gladiators-Pitbulls 6:35

(po) 5. květen 2014, Michal Rosíval

Gladiators přivítali na svém hřišti k zápasu týmů hrajících svou druhou sezonu brněnské Pitbulls. Oba týmy vstupovaly do souboje v jiné formě. Gladiators o týden dříve prohráli se Znojmem, naopak Pitbulls porazili Šumperk.
V první polovině zápasu jako kdyby byl na hřišti jen jeden tým. Brňanům se velmi podařil vstup do zápasu, a po první čtvrtině vedli 27:0. Těsně před koncem poločasu skóroval dlouhým passem už třetí touchdown Jakub Čudovský a málokdo by v té chvíli při pohledu na hostující tým řekl, že to bude poslední skórující hra Pitbulů.
Po poločase se zápas vyrovnal a čestný úspěch snažící se Vysočiny zaznamenal krátkým runem Radek Jindra.

Počet diváků: 80
Rozhodčí: Libor Coufal (R), Filip Malý (HL), Stanley Hameder (LJ)

Brno Pitbulls TD - 0:8 - Jaromír Heneš, 38y run (Libor Kožík kick); 9:40
Brno Pitbulls TD - 0:14 - Jakub Čudovský, 49y pass od Jaromír Heneš (kick neúspěšný); 8:51
Brno Pitbulls FG - 0:17 - Libor Kožík, 40y; 1:15
Brno Pitbulls TD - 0:25 - Jakub Čudovský, 4y pass od Jaromír Heneš (Libor Kožík kick); 0:40
Brno Pitbulls SAF - 0:27; 0:00
Vysočina Gladiators TD - 6:35 - Radek Jindra, 7y run (kick neúspěšný); 1:36