Home  /  Zprávy  /  Stallions stále bez výhry

Stallions stále bez výhry

(ne) 11. květen 2014, Vladimír Koča

Stallions se měli hostům co vracet, jelikož před třemi týdny dali tehdy domácí Bobcats Stallions velikonoční dárek 40:0. V domácím prostředí jsou však Stallions mnohem jistější a s podporou domácího publika se dokáží vyburcovat k mnohem lepším výkonům. Přibližně 400 diváků vytvářelo domácím výbornou kulisu a hnala pardubický tým kupředu. Zápas začínající ve 14 hodin započal státní hymnou, kterou následoval los. Ten vyhráli Bobcats a tedy rozhodli se pro příjem.

Hosté se rychlým posunem po hřišti dostali až před end zónu domácích a tuto šanci proměnil Zacchaeus McCaskill v první touchdown zápasu.

Hřebci se však vzápětí dočkali dvou po sobě jdoucích dárků. V druhé akci domácích po krátkém kick-off returnu se totiž obraně hostujících Bobcats podařilo vyrazit dlouhý pass, který však po vyražení spadnul domácím přímo do náruče a ti si doběhli pár yardů před end zónu. Druhý dárek přišel hned poté, když byl vyražen míč z rukou pardubického runningbacka, který byl zalehnut hráčem Bobcats. Tomu se však míč před dopadem na zem nepodařilo zkrotit a po odskočení se na míč vrhli Stallions, kteří díky tomu skórovali svůj jediný touchdown utkání. Pokus o 2pt conversion se nepovedl.

Hosté se trápili nesprávně fungujícím útokem a do konce 1. čtvrtiny skórovali pouze jeden field goal. Ve druhé čtvrtce se prosadil opět příbramský runningback dlouhým 27 yardovým runem s neúspěšným kopem. Po první polovině zápasu bylo skóre 6:16 ve prospěch hostů.

Druhá polovina zápasu se nesla ve snaze napravit vlastní chyby ze stran obou týmů. O něco lépe to vyšlo Bobcats, kterým skóroval již potřetí Zacchaeus McCaskill a do 4. čtvrtiny se vstupovalo za stavu 6:22. Přes snahy domácích se však nedařilo ukrajovat yardy ani díky běhům domácího Petra Plačka a přes 2 vážná zranění hostujících se Bobcats podařilo díky dlouhému passu Scotta Dohertyho na Martina Hamzu skórovat a udělit finální úder proti Stallions.

 

Autor: Jakub Mráz

Detail zápasu

Pardubice Stallions
6 : 29
Příbram Bobcats Příbram Bobcats
Q1 Q2 Q3 Q4
STA 6 0 0 0
BOB 10 6 6 7
Statistiky

Datum: 11.5.2014 v 14:00
Počasí: Polojasno, 15°C
Počet diváků: 410
Rozhodčí: Jan Klimeš (R) , Krzysztof Walentynowicz (U), Iwona Pietrzyk (HL), Ewa Smilowska (LJ), Adam Raczkowski (BJ)
 

Scoring summary
1.čtvrtina
Příbram Bobcats TD - 0:7 - Zacchaeus McCaskill, 3y run (Jakub Sláma kick); 8:54
Pardubice Stallions TD - 6:7 - Petr Plaček, 5y run (2pt run neúspěšný); 7:20
Příbram Bobcats FG - 6:10 - Jakub Sláma, 37y; 4:15
2.čtvrtina
Příbram Bobcats TD - 6:16 - Zacchaeus McCaskill, 27y run (kick neúspěšný); 8:58
3.čtvrtina
Příbram Bobcats TD - 6:22 - Zacchaeus McCaskill, 28y run (2pt pass neúspěšný); 3:27
4.čtvrtina
Příbram Bobcats TD - 6:29 - Martin Hamza, 44y pass od Scott Doherty (Jakub Sláma kick); 3:01