Home  /  Zprávy  /  ČLAF C: Knights - Titans 38:17

ČLAF C: Knights - Titans 38:17

(út) 8. červenec 2014, Vladimír Koča

Druhý víkendový zápas v ČLAF C mezi sebe postavil druhý tým východní skupiny Znojmo Knights a Liberec Titans, třetí tým západní skupiny. Soupeři věděli, že vítěz zápasu potká v semifinále ústecké Blades.

Domácí celek šel do zápasu s tím, že nemohl počítat s quarterbackem Kabelkou, který dostal disciplinární trest v předchozím zápase.

Zápas začal lépe pro Liberec, který potvrdil pověst kvalitně kopajícího týmu. Vojtěch Pulec poslal Severočechy do vedení 22y fieldgoalem. Za Kabelku výborně zaskočil Martin Vrba, který ve spolupráci s Jakubem Smrčkou zajistil 3 touchdowny. Pulec vrátil vedení svému týmu 45y runem.

Do poločasu odskočili domácí do vedení 22:9 a představení pokračovalo i po přestávce. Smrčka i potřetí zachytil pass Vrby pro touchdown. Pěnička poté zachytil pass od Pulce a Liberec ztrácel za stavu 30:17 jen třináct bodů. Pavel Daberger v poslední čtvrtině navýšil náskok na 38:17 a tímto výsledkem zápas i skončil.

Do Ústí nad Labem se tak vydají znojemští Knights.

Počet diváků: 170
Rozhodčí: Jaroslav Rybář (R), Adam Dvořáček (HL), Tomáš Pásek (LJ), Michal Vencovský (BJ)

Liberec Titans FG - 0:3 - Vojtěch Pulec, 22y; 7:38
Znojmo Knights TD - 8:3 - Jakub Smrčka, 8y pass od Martin Vrba (Marek Hél kick); 0:09
Liberec Titans TD - 8:9 - Vojtěch Pulec, 45y run (kick neúspěšný); 8:33
Znojmo Knights TD - 14:9 - Luděk Habr, 4y run (kick neúspěšný); 1:29
Liberec Titans TD - 30:17 - Jan Pěnička, 4y pass od Vojtěch Pulec (Jan Pěnička kick); 1:14
Znojmo Knights TD - 38:17 - Pavel Daberger, 11y run (Marek Hél kick); 7:10