Home  /  Zprávy  /  Jediný TD stačil Sígrs k výhře v Liberci

Jediný TD stačil Sígrs k výhře v Liberci

(po) 27. duben 2015, Michal Rosíval

Zápas s hubeným skóre rozhodly dvě akce. Liberec staví skoro celý nový útok, pro nějž byl zápas s Bílovicemi zkouškou ohněm. Titans se ale na hru Sígrs dobře připravili. Moravský celek se i tentokrát spoléhal na silovou runovou hru, kterou se Titans dařilo dobře číst a zastavovat. Jedinou scoring play první půle tak byl fieldgoal Marka Ježka, kickera, kterého učil reprezentant Marek Hruboň a který si hned v prvních zápasech loňského ročníku přivodil zranění, které pro něj znamenalo konec sezony. Kop z 29 yardů se Ježkovi povedl a Titans vedli 3:0. S tímto stavem se šlo i do poločasové pauzy.
I v druhé půli se dvě stovky diváků na Dubovém vrchu dočkaly jen jedné akce, z níž vyšla změna skóre. Martin Herman kopal fieldgoal, při kterém se domácí dopustili faulu právě na kopajícího hráče. Ten je oceněn 15yardovou penaltou a automatickým prvním downem. Poté přišel hluboký pass hostujícího Luďka Skoupého do endzóny, domácí cornerback míč jen tečoval do výšky a Martin Herman jej sebral ze vzduchu a byl z toho touchdown. Sám Herman si jej poté i potvrdil kopem za bod.
Více se bodů se už diváci nedočkali, zápas skončil výsledkem 3:7 z pohledu domácího týmu.

Počet diváků: 250
Rozhodčí: Libor Coufal (R), Zdeněk Žlůva (U), Pavel Šimon (HL), Petr Moravec (LJ), Marek Vejvoda (BJ)

Liberec Titans FG - 3:0 - Marek Ježek, 29y; 6:06
Bílovice Sígrs TD - 3:7 - Martin Herman, 17y pass od Luděk Skoupý (Martin Herman kick); 3:22