Home  /  Zprávy  /  První výhra Gladiators, odnesl to Šumperk

První výhra Gladiators, odnesl to Šumperk

(st) 6. květen 2015, Michal Rosíval

Vysočina konečně ve své třetí sezoně poznala sladkou chuť vítězství. Před dvěma sty diváky porazila Šumperk a v Česku tak, díky nedělní výhře Teplic, není ani jeden aktivní tým, který ještě nikdy nevyhrál.
Hvězdou zápasu byl Stanislav Benc, který doběhl pro 2 touchdowny a jeden zvládl i dvoubodovým během potvrdit. Za domácí se zapsal i Kamil Doležal a Radek Jindra. Všechny touchdowny Vysočiny byly během, po zemi. Žádný se nepodařilo vytvořit vzduchem.
Jan Šmíd z Dietos se ve druhé čtvrtině zaskvěl takzvaným Pick-6, když zachytil domácí pass a doběhl s ním až do endzóny. Tím snížil na 7:12. Dva touchdowny dal hostující Michal Bock, ani tak to ale nestačilo. Domácí si svůj náskok, vytvořený ve druhé čtvrtině, nenechali vzít a na každý touchdown hostí v druhé polovině odpověděli touchdownem svým.

Počet diváků: 200
Rozhodčí: Adam Dvořáček (R), Marek Sovička (U), Karel Nesládek (HL), Tomáš Pásek (LJ)

Vysočina Gladiators TD - 6:0 - Stanislav Benc, 5y run; 1:25
Vysočina Gladiators TD - 12:0 - Kamil Doležal, 35y run; 10:07
Šumperk Dietos TD - 12:7 - Jan Šmíd, 20y interception return (Jaroslav Dus kick); 6:29
Vysočina Gladiators TD - 20:7 - Stanislav Benc, 16y run (Stanislav Benc 2pt run); 3:26
Šumperk Dietos TD - 22:13 - Michal Bock, 8y run (2pt return obrany); 11:12
Vysočina Gladiators TD - 28:13 - Ondřej Pavlas, 4y run; 9:39
Šumperk Dietos TD - 28:19 - Michal Bock, 2y pass od Jan Kolařík (kick neúspěšný); 8:55
Vysočina Gladiators TD - 34:19 - Radek Jindra, 9y run; 5:29