Home  /  Zprávy  /  Bucks si s přehledem zajistili třetí místo v D-II

Bucks si s přehledem zajistili třetí místo v D-II

(út) 9. červen 2015, Michal Rosíval

Kozlové po dvou prohrách a odstoupení hlavního trenéra možná trochu klesali na mysli. Výhra proti pražským Hrochům s čistým štítem ale musela Bucks nakopnout směrem k závěru sezony. O pětici touchdownů se postarali jak domácí hráči, tak i posily v podobě Henryho a Edwardse.

Joshua Henry se prosadil hned v první čtvrtině, krásným dlouhým 66yardovým během, v druhé čtvrtině jej napodobil i Adam Bureš, který ale touchdown získal z krátké tříyardové přihrávky od Edwardse. Po pauze zaúřadoval znovu Henry, tentokrát padesátiyardový běh. Druhý zápas dne na pardubickém Letním stadionu vypadal podobně jednoznačně jako ten první.

Ve čtvrté čtvrtině dvěma běhy zapsal své jméno do listiny skórujících i sám quarterback Justene Edwards. Nejprve 11yardovým během, vzápětí pak 34yardovou kličkovanou mezi obránci Hippos.

Hrochům se znovu nedařily základní akce a bohužel neskórovali. V pražském týmu se bohužel nedaří navázat na kvalitní výkony loňské sezony, kdy Hippos dokráčeli až do finále se Steelers.

Počet diváků: 200
Rozhodčí: Filip Malý (R), Josef Houška (U), Pavel Šimon (HL), Jan Pěnička (LJ), Václav Kriesman (BJ)

Pardubice Bucks TD - 8:0 - Joshua Henry, 66y run (Justene Edwards 2pt run); 9:34
Pardubice Bucks TD - 14:0 - Adam Bureš, 3y pass od Justene Edwards (kick neúspěšný); 0:00
Pardubice Bucks TD - 22:0 - Joshua Henry, 50y run (Joshua Henry 2pt pass od Justene Edwards); 7:43
Pardubice Bucks TD - 30:0 - Justene Edwards, 11y run (Adam Bureš 2pt pass od Justene Edwards); 11:44
Pardubice Bucks TD - 36:0 - Justene Edwards, 34y run; 6:11