Home  /  Zprávy  /  Na dně D-III skončí Hellboys, prohráli v Brně

Na dně D-III skončí Hellboys, prohráli v Brně

(út) 16. červen 2015, Michal Rosíval

V Brně se v prvním sobotním zápase bojovalo o to, kdo nebude poslední v Divizi III. Pitbulls, ačkoliv většinu zápasu prohrávali, nakonec v poslední čtvrtině zápas zlomili ve svůj prospěch dvěma touchdowny.

Vedení Hellboys se zrodilo v první čtvrtině. To když si Hellboys připravili trick-play, při níž se backup quarterback budějovického týmu dostal k míči ze své stále pozice tight-enda a přesnou přihrávkou našel ruce obvyklého quarterbacka Kamila Roby.

Na odpověď čekalo 170 fanoušků na bystrckém hřišti až do čtvrté čtvrtiny. Gerardo Aliberti zachytil pass od Heneše pro čtyři yardy, David Krištof trefil extrapoint a bylo vyrovnáno. O pět minut později se pak ze čtyř yardů rozhodli domácí pro run a Ondřej Ambrož byl úspěšný. I když se druhé potvrzení nepovedlo, šestibodový náskok už za zbylé čtyři minuty Hellboys nesmazali a padli na poslední místo Divize III.

Počet diváků: 170
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Zdeněk Žlůva (U), Karel Nesládek (HL), Jaroslav Rybář (LJ), Tomáš Pásek (BJ)

Budweis Hellboys TD - 0:7 - Kamil Roba, 12y pass od Jan Klokočka (Kamil Roba kick); 3:43
Brno Pitbulls TD - 7:7 - Gerardo Aliberti, 4y pass od Jaromír Heneš (David Krištof kick); 9:40
Brno Pitbulls TD - 13:7 - Ondřej Ambrož, 4y run (kick neúspěšný); 4:21