Home  /  Zprávy  /  Hráčský kemp ČAAF - Listopad 2015

Hráčský kemp ČAAF - Listopad 2015

(út) 25. srpen 2015, Michal Rosíval

Pojetí kempu
Stejné pojetí jako při únorovém kempu ČAAF, tzn. důraz bude kladen na rozvinutí individuálních technik.
Účastníci budou rozděleni do skupin podle pozicí.
Celkem 12 hodin tréninku na hřišti bude doplněno i videoanalýzami a teoretickým výkladem. 
V každé skupině budou trenéři podle velikosti skupiny (zhruba 1 na každých 10 hráčů) a 1 předcvičující hráč, kteří budou mít na starost pouze účastníky ve svojí skupině.
Instruktory budou vesměs členové reprezentace ČR, hlavním trenérem kempu bude head coach národního týmu Daniel Leško.

Trenéři a vedení tréninků
Konkrétní jména trenérů a předcvičujících hráčů budou zveřejněna později.

Hráči
Kemp je určen věkové kategorii dospělí včetně možnosti postaršení. To znamená pro ročníky 1995 a starší, resp. i pro ročníky 1996-1998 v případě postaršení.
Pro ostatní ročníky není možnost udělení žádné výjimky, na žádnou pozici. Kemp není určen ženám. Bez možnost výjimky bez ohledu na pozici.
Cílovou skupinou jsou náboristé z týmů hrajících Divizi I a hráči z týmů hrajících ostatní divize ČLAF. Toto vymezení hráčské úrovně je však pouze vodítkem, nikoliv omezením! Kemp ale bude pojat takovým způsobem, aby zlepšil právě zhruba tyto hráče. Lepší hráč již na kempu nemusí získat nutně nové informace, horšímu hráči může chybět základ nutný k pochopení. Nicméně toto je skutečně pouze informativní vodítko, navíc úroveň tréninku se pochopitelně může lišit klub od klub i v rámci dané divize. Všichni účastníci však mohou zažít tréninkové jednotky za podmínek, které ve svém klubu nemusí zažít bez ohledu na jejich herní úroveň.

Výstroje
Nutná je plná výstroj všech hráčů.
Hráči útoku povinně bílý (výjimka: QBs optimálně červený) dres, hráči obrany povinně tmavý (černý, modrý, zelený, hnědý) dres.
Všichni hráči by si na kemp měli přivést vlastní zápasový míč, povinný je pro všechny quarterbacky a receivery.

Trenéři (shadow coaching)
V každé skupině mohou být přítomni i trenéři sledující průběh tréninků. Cílení tréninků je popsáno výše.

Zdravotní dozor
Po dobu kempu nebude přítomen zdravotní dozor, účastníci se kempu účastní na vlastní riziko.

Kdy a časový plán kempu
Pátek 27. listopadu až neděle 29. listopadu. Přesný časový plán bude zveřejněn dodatečně, nicméně celkem půjde o pět tréninků, jeden v pátek, dva v sobotu a dva v neděli. Mezi tréninky budou videorozbory tréninků.
První čtyři tréninky budou trvat vždy 150 minut, poslední 120 minut. První páteční trénink nezačne dříve než v 19:00, poslední nedělní neskončí později než v 16:00.

Místo konání
Praha nebo její nejbližší okolí. Pravděpodobným místem konání bude Turínská (mapa).

Účastnický poplatek
Poplatek platí ve stejné výši pro hráče i trenéry. Platbu nelze stornovat ani ji nelze převést na jiného účastníka (bez ohledu na důvod).
A) Členové ČAAF, převodem
1000 korun. Od této výše se odečítá již zaplacený členský příspěvek jednotlivce (ČPJ) na rok 2015. Účastnický poplatek pro členy je tedy 400 nebo 700 nebo 950 korun, podle výše zaplaceného ČPJ. Pro účastníky ČLAF 2015 bude takřka bezvyjímečně 400 korun.
B) Nečlenové ČAAF, převodem
2000 korun (možnost úhrady na € účet, v takovém případě 80 €).
C) V hotovosti na místě
2500 korun. Bez ohledu na členství.

Provedení platby
Platba předem převodem na účet ČAAF - do poznámky uvést Jméno Přijmení-Hráčský kemp.
Platba do 22.11.: Není třeba nic dalšího dokládat.
Platba v období 23.-25.11. z Fio banky: Není třeba nic dalšího dokládat.
Platba v období 23.-25.11. z jiné banky: Na info@caaf.cz je nutné poslat doklad o zaplacení.
Platba v období 26.-29.11.: Pouze v hotovosti na místě. Případně převodem zaslané účastnické poplatky nebudou připsané a budou zaslané zpět!

Stravování a ubytování
ČAAF tyto služby nezajišťuje a jsou na účastnících.

Přihlášky
Přihlášky provádějte prostřednictvím formuláře. Pozor, přihláška je kompletní a platná až po úhradě účastnického poplatku v příslušné výši.
Přehled přihlášených online. Pokud nejste na tomto seznamu, tak nejste přihlášeni. Pokud nemáte na tomto seznamu připsanou platbu, tak nemáte zaplaceno.
Před reklamací nepřipsané platby vyčkejte prosím vždy alespoň čtyři pracovní dny od odeslání platby. Seznam není přímo propojen s bankovním účty a platby proto nejsou zaznamenávány nepřetržitě.

Podmínka uskutečnění
Podmínkou uskutečnění kempu je úplné přihlášení (tzn. včetně platby) alespoň 50 účastníků do 31.10. Nebude-li tohoto počtu dosaženo, bude kemp zrušen. Již zaplacené účastnické poplatky budou v takovém případě navráceny na účty, ze kterých byly poslány. Případné další náklady vzniklé zrušením kempu nebudou účastníkům proplaceny.