Home  /  Zprávy  /  Halové mistrovství 2012 (sestavy všech týmů)

Halové mistrovství 2012 (sestavy všech týmů)

(čt) 6. prosinec 2012, Michal RosívalSložení skupinSystém skupin a zápasy ve skupinách
Ve skupině A týmy odehrají 4 zápasy, tzn. se 4 soupeři se střetnou, pátého soupeře vynechají. Ve skupině B týmy odehrají také 4 zápasy, v tomto případě se utkají se všemi soupeři ve skupině.
O pořadí týmů rozhodují obvyklé tiebreakery, pokud některý ze zápasů skončí remízou a bude reálné, že by se tyto dva týmy mohly dělit o druhé místo, tak spolu odehrají prodloužení. V ostatních případech platí remíza.
Ve skupinách se nebude hrát na dva poločasy, pouze v polovině zápasu si týmy vymění strany. Zápas budou vždy začínat hosté nebo vždy domácí podle výsledku losu před prvním zápasem. Vždy se bude začínat na straně u tribuny. Zápasy ve skupinách jsou naplánované na 20 minut.

Playoffs
Do semifinále (hraného na 2x12 minut) postoupí první dva týmy z obou skupin. O pořadí SF zápasů rozhodne los (pokud by do semifinále postoupil tým hrající poslední skupinový zápas, tak bude hrát automaticky druhé semifinále). Po druhém semifinále bude vyhlášen Hráč roku 2012. Vítězové ze semifinále se střetnou ve finále na 2x15 minut.

Program zápasů


Propozice soutěže
Propozice Halového mistrovství jsou k dispozici ke stažení v sekci Normy ČAAF.

Pravidla
Halová pravidla pro HM 2012.

Výsledkový servis
V průběhu turnaje budou jako již tradičně dílčí výsledky k dispozici na www.caaf.cz a facebookovém profilu ČAAF (ke zobrazení zpráv není nutné přihlášení!).

Diváci
Hlavní část programu je naplánována od 16:20 (počínaje posledními zápasy ve skupinách), hlediště je však k dispozici samozřejmě od samotného začátku turnaje.
Diváky zveme na skvělou show a zábavu, ale mějte prosím na paměti omezené možnosti parkování v bezprostřední blízkosti haly a řiďte se pokyny pořadatelů na parkovišti. Vstupné nebude vybíráno nebo bude dobrovolné.Týmové soupisky
Sestavy všech týmů

Fantasy Football

Zahrejte si!