Home  /  Zprávy  /  Mustangs 2 podlehli vysoko Gladiators

Mustangs 2 podlehli vysoko Gladiators

(po) 4. duben 2016, Radim Kroulík

Nezvykle v Klatovech přivítali Mustangs ke svému prvnímu zápasu Vysočinu Gladiators. Vysočina vstupovala do zápasu jako jasný favorit, už jen kvůli tomu, že v předchozí sezóně jen těsně prohráli v Iron Bowlu. Proti nim nastoupil v podstatě nezkušený tým složený až na drobné výjimky z nováčků Mustangs. Zápas se již od začátku vyvíjel podle předpokladů. Již po první čtvrtině se hosté díky čtyřem touchdownům ujali vedení 27:0. Čtvrtý touchdown byl i nejdelším v zápase, kdy se po passové akci z vlastních 34 yardů prosadil Štěpán Calta. První čtvrtina hosty namotivovala a ve druhé znovu navýšili své vedení čtyřmi touchdowny. Oproti první čtvrtině se jim podařilo všechny touchdowny potvrdit a poločas skončil 55:0. Druhý poločas byl stále v jasné režii Gladiators, kdy se jim podařilo skórovat dalších 34 bodů a určili tak závěrečné skóre zápasu na 89:0. Vysočině velice dobře zafungovala obrana, kdy v podstatě vymazali útok Mustangs, který za celý zápas získal první down jen dvakrát. Gladiators svou roli favorita 4.Ligy potvrdili více než důrazně. Mustangs 2 naopak budou vyhlížet další zápas, který bude proti nováčkovi ligy Zlínu Golems.

Počet diváků: 60
Rozhodčí: Filip Malý (R), Alan Andonov (U), Oldřich Kumhera (HL), Jiří Hovorka (LJ)

Vysočina Gladiators TD - 0:7 - Stanislav Benc, 27y run (Stanislav Benc kick); 10:19
Vysočina Gladiators TD - 0:21 - Jiří Brychta, 9y run (Stanislav Benc kick); 2:55
Vysočina Gladiators TD - 0:27 - Štěpán Calta, 66y pass od Ondřej Pavlas (kick neúspěšný); 0:54
Vysočina Gladiators TD - 0:34 - Kamil Doležal, 8y pass od Ondřej Pavlas (Stanislav Benc kick); 9:55
Vysočina Gladiators TD - 0:41 - Adam Pártl, 38y pass od Ondřej Pavlas (Stanislav Benc kick); 7:10
Vysočina Gladiators TD - 0:48 - Ondřej Pavlas, 64y run (Stanislav Benc kick); 5:47
Vysočina Gladiators TD - 0:69 - Štěpán Calta, 8y pass od Ondřej Pavlas (Stanislav Benc kick); 2:00
Vysočina Gladiators TD - 0:75 - Ondřej Pavlas, 15y run (kick neúspěšný); 8:09
Vysočina Gladiators TD - 0:82 - Ondřej Pavlas, 12y pass od Adam Pártl (Stanislav Benc kick); 6:12
Vysočina Gladiators TD - 0:89 - Stanislav Benc, 46y interception return (Stanislav Benc kick); 4:42