Home  /  Zprávy  /  Bitters generálním partnerem asociace!

Bitters generálním partnerem asociace!

(st) 29. březen 2017, Radim Kroulík

Do svých řad neposilují pouze týmy. České asociaci amerického fotbalu se podařilo navázat strategickou spolupráci se značkou Bitters. Ta se zaměřuje na energetické žvýkačky, které vám dodají potřebnou sílu. Bitters jsou o funkci. A proto je používají výjimeční lidé. Ti, kteří upřednostňují účinek a vědí, co potřebují. Bitters nejsou pro ty, kdo čekají sladkou bubble gum. Nežvýkají se pro zvýšení přitažlivosti, ale pro okamžité dobití energie. Bitters, to je síla vítězství. Americký fotbal je o síle a energii, proto spojení se společností, která se zabývá jejím doplněním, se přímo vybízí. Jsme rádi, že se Bitters rozhodli podporovat mimo hokejové Sparty a dalších sportů i americký fotbal.

Značka Bitters podporuje americký fotbal globálně, proto se například fanoušci všech čtyř lig soutěže mužů mohou těšit na populární tleskadla. Díky novému partnerství se můžeme poprvé těšit na přímý přenos na ČT sport i ze zápasu základní části. V nejvyšší lize zaujme Bitters pozici titulárního partnera. S radostí Vám představujeme Bitters ligu! Je to poprvé v historii našeho sportu u nás, kdy ponese název nejvyšší ligy jméno partnera. Řadíme se tak k ostatním velkým a historicky tradičnějším sportům, které se mohou opřít o silné partnery. Jedná se o další velký milník v rozvoji našeho sportu. „Pevně věříme, že společně s naším novým generálním partnerem dokážeme posunout americký fotbal o výrazný krok vpřed. Poděkování patří také fanouškům, jejichž zvyšující se zájem o náš sport pomáhá posouvat americký fotbal dál," dodává ke spolupráci předseda ČAAF, Filip Hobza.

Společně s dalšími velkými partnery jako Under Armour, Kittfort a Wilson je americký fotbal v nejlepší formě, v jaké kdy byl. Doufáme, že se naše snažení mimo hřiště promítne v atraktivní podívanou přímo na stadionech a fanoušci tohoto skvělého sportu budou mít o zábavu postaráno.