Home  /  Zprávy  /  První otevřený kemp ženské tackle reprezentace

První otevřený kemp ženské tackle reprezentace

(st) 13. červen 2018, Radim Kroulík

Vůbec poprvé se u nás o posledním červnovém víkendu (29.6.-1.7.), setkají hráčky z celé republiky, aby společně s trenéry pomohli rozjet program národního týmu žen.

Po úspěšném startu ženské flag fotbalové reprezentace v roce 2016, tak přišla na řadu i reprezentace v tackle fotbalu. Cílem prvního otevřeného kempu je zjistit zájem hráček a životaschopnost programu národního týmu. Dlouhodobá vize programu je pomocí víkendových kempů národního týmu zajistit rozvoj hráček a trenérů ženských týmů napříč republikou, stabilizovat a zkvalitnit ženskou tackle soutěž a vybudovat konkurenceschopný ženský národní tým, který by se mohl účastnit mezinárodních utkání a turnajů.

Tým budou připravovat a spoluutvářet trenéři s dlouholetými a bohatými zkušenostmi z národního týmu mužů, mezinárodních soutěží a trénováním ženských týmů. Pro hráčky je připraven dlouhodobý koncept obsahující pravidelné kempy a přípravné zápasy. Trenérům ženských týmů resp. zájemcům o trénování v ženských týmech nabízíme otevřenou spolupráci a pomoc při získávání trenérských zkušeností a dovedností.

Kemp je otevřený všem ženám a dívkám ročníku 2000 a starší s českým občanstvím. Dosavadní zkušenosti nejsou důležité, zváni jsou všechny hráčky splňující tyto dvě podmínky!

Kdy:
pátek 29. června – neděle 1. července 2018

Harmonogram:
pátek 29. června:
- 17:00 - 18:45 hodin, registrace hráček
- 19:00 – 21:00 hodin, 1. trénink
- další program NT bude stanoven dle počtu účastníků (počítá se s celodenním programem v sobotu i v neděli tzn. 2+2 tréninky)

Kde:
Sportovní Areál Na Šancích, ul. Turínská 1, Praha – jedná se hřiště s umělým povrchem 2. generace (doporučená obuv jsou turfy, nebo sportovní obuv na běhání). K dispozici jsou šatny a sprchy.

Mapa

Kdo:
Kemp je otevřen všem hráčkám, ročníku 2000 a starší, s českým občanstvím. Hráčkám, kterým v době konání kempu nebude 18 let musí doložit platný formulář postaršení v souladu s platným Soutěžním řádem ČAAF.
Všichni zájemci o trénování v ženských týmech, kteří na kempu získají status asistentů trenéra na danou pozici a mohou pomoci s přípravou drillů, chodu týmu atd. Rozšíří si tak své trenérské zkušenosti a dovednosti.

Co sebou:
Kompletní sada chráničů a doplňků na americký fotbal (chránič kolen, stehen, boků, kostrče, ramen, zubů, helma)
Quarterbaci červený dres, hráčky útoku bílý (nebo hodně světlý) dres, hráčky obrany černý (nebo hodně tmavý) dres. Hráčky s neupřesněnou herní pozicí obě barevné variace dresů. Kdo nemá dres příslušné barvy, lze dres nahradit pevnějším tričkem v příslušné barvě
Dále s sebou sportovní oblečení dle počasí, obuv vhodnou na hřiště s umělou trávou (turfy nebo sportovní obuv, kopačky nejsou vzhledem k povrchu hřiště vhodné!), pitný režim.

 Trenérský tým:
QB:
Chvalina Jiří (PBC, reprezentant ČR), Mráz Pavel (PBC, reprezentant ČR)
OL:
Fuksa Josef (RAI, reprezentant ČR), Tománek Vlastimil (PBC, člen HOF ČR), Rauš Jan (HAR)
DL:
Pulec Ladislav (PBP, reprezentant ČR), Novák Michal (PBP, reprezentant ČR)
DB:
Viňall Matt (USA), Hamal Jiří (PBP, reprezentant ČR), Vogal Miroslav (HAR)
WR:
Šindler Martin (PBC, reprezentant ČR), Suchý Marek (LIO, reprezentant ČR)
RB:
Young William (USA), Růžek Lukáš (LIO, reprezentant ČR)
LB:
Augusta Karel (PBP, reprezentant ČR) Rezler Marek (HAR)

Účast na kempu je bezplatná, jediná podmínka účasti je včasné podání přihlášky! Cestovné, ubytování a stravu si účastníci hradí sami.

V případě zájmu o účast na kempu se nejpozději do 24.6.2018 přihlaste trenérovi reprezentačního týmu Martinu Šindlerovi na emailovou adresu: sindy11@seznam.cz. V rámci přihlášky uveďte jméno, příjmení, ročník, herní pozici, současný klub a telefonický kontakt.

Trenéři doufají v hojnou účast a těší se na Všechny zúčastněné!

Poznámka:
Pro účast na kempu je nutné zaslat přihlášku na uvedený email. Hráčky, které nezašlou přihlášku včas musí svou účast řešit individuálně přes výše uvedený email!
Možnosti ubytování v nejbližším okolí:http://nasancich.cz http://ubytovani-milanska.cz www.carek.cz