Home  /  Zprávy  /  Ženská reprezentace flagu odehraje MS v Panamě

Ženská reprezentace flagu odehraje MS v Panamě

(po) 6. srpen 2018, Radim Kroulík

Ženský flagový národní tým odcestuje na Mistrovství světa v Panamě. Bude to první české vystoupení flagového národního týmu na MS. Loni odehrály ženy vydařený turnaj na ME ve Španělsku, kde se probojovaly až do boje o bronzovou medaili. Konečné čtvrté místo bylo pozitivním výsledkem v premiérové účasti na ME.

Teď čeká ženský tým další výzva. Mistrovství světa v Panamě. Ve skupině jsou Češky společně s domácí Panamou, Kanadou, Brazílií, Japonskem a Guatemalou. Ve skupině B je Rakousko, Mexiko, USA, Izrael a Dánsko. Český tým jde do turnaje jako poslední nasazený tým. V podobné situaci byly ženy i v loňském roce před ME, které skončilo čtvrtým místem.

Zápasové streamy můžete sledovat na oficiálních stránkách mistrovství. Pro další informace sledujte naše kanály a také Facebook asociace Panamy. Na místě budeme mít štáb ČAAF TV, takže se můžete těšit na reportáže, ale i videa ze zákulisí MS.

Program

Čtvrtek 9.8.
9:15 Česko - Panama
11:45 Japonsko - Česko

Pátek 10.8.
9:15 Česko - Guatemala
14:15 Kanada - Česko

Sobota 11.8.
15:30 Česko - Brazílie

Neděle 12.8.
playoffs 

Soupiska českého týmu

Offense
Heroschová Alžběta (Amazons), Nešporová Kristina (Amazons), Nechvílová Kristýna (Black Cats), Nečasová Alžběta (Amazons), Štefanová Adriana (Black Panthers), Vokurková Nikola (Bobcats)

Defense
Bajerová Michaela (Black Panthers), Blahoutová Andrea (Black Panthers), Heroschová Magdalena (Amazons), Kubová Kristýna (Bobcats), Nguyenová Giang Quynh (Black Panthers), Vavrisová Lenka (Amazons)