Home  /  Zprávy  /  V U19 čtyři týmy stále neporaženy

V U19 čtyři týmy stále neporaženy

(út) 25. září 2018, Radim Kroulík

V Bitters juniorské lize jsou po uplynulém víkendu stále čtyři neporažené týmy. Hellboys, Black Panthers, Sígrs a Steelers zatím prochází základní částí bez zaváhání.

Budweis Hellboys vyhráli na půdě Prague Mustangs 32:24 a mají bilanci 3-0. Mustangs celý zápas dotahovali a ani vydařená třetí čtvrtina nezvrátila prohru pražského týmu.

Druhým neporaženým týmem jsou Black Panthers. Ti ve svém druhém zápase sezóny porazili Pardubice Stallions 42:0. Black Panthers rozhodli o vítězství v úvodní čtvrtině, kterou vyhráli 21:0.

Naopak první vítězství v sezóně si připsali Ústí nad Labem Blades, proti Pilsen Patriots vyhráli 28:20. Patriots stále na své první vítězství čekají. Proti Blades byli Patriots dlouho ve hře. Ještě ve třetí čtvrtině vedli 20:15.

Bez vítězství jsou kromě Patriots a Stallions také Rangers. Trutnov vyrazil do Ostravy, kde narazil na Steelers 6:63. Jediný touchdown Rangers přišel s vypršením hracího času, kdy Jónáš zaznamenal 73yardový touchdown.

V dorostenecké lize vyhráli Steelers na domácím hřišti proti Black Panthers 14:8. V defenzivní bitvě zaznamenali Steelers oba touchdowny a safety v prvním poločase. I Black Panthers se mohli radovat z bodů po safety. Touchdownově se prosadili Pražané pouze jednou, ve třetí čtvrtině snižoval na konečných 14:8 Rostislav Moureček. Steelers mají po třech zápasech tři vítězství. Black Panthers jsou na druhém místě tabulky s bilancí 2-1. Lions i Sígrs na první vítězství v Dorostenecké lize čekají.