Home  /  Zprávy  /  Čtvrtý ročník juniorského kempu bude opět v Nymburce

Čtvrtý ročník juniorského kempu bude opět v Nymburce

(st) 16. říjen 2019, Radim Kroulík

Již počtvrté se sejdou junioři z celé republiky v Nymburce. Hráči budou mít možnost zdokonalovat své fotbalové dovednosti a znalosti za účasti kvalitních trenérů, a to včetně trenérů seniorské reprezentace. Informace o kempu a přihláškách jsou k dispozici níže.

Místo
Sportovní centrum Nymburk

Termín
15.11. (pátek odpoledne) - 17.11. (neděle odpoledne)

Komu je kemp určen
Kemp je určen členům ČAAF, kteří jsou oprávněni nastupovat za českou reprezentaci. Kemp je pro ročníky 2001, 2002 a 2003. Pouze v případě nevyužité kapacity bude účast nabídnuta i ročníku 2000.
Kemp není určen ženám/dívkám.

Trenéři
Na kempu bude minimálně 8 trenérů, na každou pozici minimálně 1. Jména trenérů budou dopředu zveřejněna.

Podmínky účasti
Zaplacený členský příspěvek v ČAAF na rok 2019 – v základní výši, tzn. alespoň 500 Kč
Alespoň jeden odehraný zápas v jakékoliv soutěži ČAAF
Schválené hráčské prohlášení (na tackle fotbal) na rok 2019
Podmínky ti může pomoci splnit váš klub, který vám rovněž sdělí, zdali máte všechny tři podmínky splněné. Podmínkou je rovněž vlastní kompletní výstroj, která je nutná. Pozor, kemp probíhá za podmínek jako týmové tréninky, tzn. bez stále zdravotní služby.

Kapacita kempu
Kapacita kempu je 80 hráčů. Platí však limity pro jednotlivé pozice i jednotlivé kluby, aby na kempu byly zastoupeny všechny pozice ve vhodném poměru a aby možnost zapojit se dostali hráči ze všech klubů.

Přihlašování na kemp
Prostřednictvím online přihlášky, nejpozději do 25.10. Pro platnost přihlášky je nutné mít splněné podmínky 1-3 (viz výše).
Hlásit se mohou i ročníky 2000, nicméně budou zařazení na čekací listinu.

Účastnický poplatek
Jakmile bude tvoje přihláška potvrzena, tak dostaneš email s dalšími informaci a také s výzvou uhradit účastnický poplatek 500 Kč. Účastnický poplatek je nutné zaplatit do 31.10., ale neplaťte dřív, než dostanete potvrzení účasti, tzn. neplaťte dřív, než budete na kemp pozvaní!

V ceně poplatku jsou 4 tréninky, video sessions, ubytování na obě noci, plná penze počínaje pátečním a konče nedělním obědem a účastnické tričko.

Při neúčasti se poplatek nevrací.