Home  /  Zprávy  /  Příští týden odstartuje druhý ročník Paddock eligy

Příští týden odstartuje druhý ročník Paddock eligy

(st) 10. únor 2021, Radim Kroulík

Sezona NFL skončila, ale my i nadále zůstaneme u obrazovek. V pondělí se rozjede druhý ročník Paddock eligy! Loňskou premiéru, ve které hrálo 10 týmů simulátor amerického fotbalu Madden NFL 20 na Playstationu 4, ovládli ostravští Steelers. 

Ve druhém ročníku zůstává téměř vše při starém, jen se bude hrát Madden NFL 21. Pět kol základní části, deset týmů a tři hráči v jednom týmu. Také formát zápasů zůstává stejný. Každý zápas představuje tři samostatné duely, ve kterých se tři hráči z jednoho týmu střetnou s trojicí hráčů z druhého týmu. V daném kole smí každý hráč nastoupit pouze jednou a na odehrání všech tří duelů mají týmy celý týden. Tým s větším počtem vyhraných duelů se stane vítězem zápasu.

Po základní části dva nejlepší týmy postoupí do semifinále, kde se utkají týmy o postup do Paddock Czech eBowlu II.

Duely bude možné sledovat opět na kanálu YouTube.

Skupina Východ
Brno Alligators
Nitra Knights
Ostrava Steelers
Pardubice Stallions
Přerov Mammoths

Skupina Západ
Prague Lions
Prague Mustangs
Prague Black Panthers
Tábor Foxes
Vysočina Gladiators 

Slovník pojmů eligy

Tým - každý tým je složen ze 3 hráčů.
(Hrací) kolo - zápas mezi dvěma týmy složen ze tří duelů. Kolo trvá obvykle od pondělí do neděle, ve kterém mají týmy povinnost odehrát všechny své duely.
Duel - Jedna hra. Hráči hrají jednotlivě, tzn. v jednom duelu figuruje pouze jeden hráč daného týmu. Vítězstvím v duelu si připisuje tým jeden bod. Hráč smí v rámci jednoho kola odehrát pouze jeden duel svého týmu.
Zápas - koná se mezi dvěma týmy. Jeden zápas je složen ze tří duelů. Výsledek zápasu se započítává do konečné tabulky

Výběr týmů a nastavení hry
V rámci zápasu si nejprve domácí tým vybere 3 NFL týmy, které v duelech použije. Hosté si pak vyberou jiné tři NFL týmy, tzn. domácí budou mít na výběr 32 možných NFL týmů, hosté pouze 29. Hráči si NFL tým mohou v rámci svého týmu zvolit pouze jednou, a to až do závěrečného kola. Před posledním 5. kolem se nabídka NFL týmů obnoví na všech 32 týmů, ale zvolené NFL týmy nelze vybrat znovu v play off.