Po čtvrtinách: 0:7, 0:7, 0:13, 0:0
Přímý přenos na celoruské televizi ?Russia Sport?
Návštěvnost: 1.000 diváků

1.čtvrtina:
Český tým začínal obranou, která však dovolila soupeři se dostat několika dlouhými běhy blíže k našemu území. Následoval pass do endzony na hráče č.2 Dmitrakova Denise, který si připsal pro svůj tým 6 bodů. Následným kopem za 1 bod bez problému potvrdil  hráč č. 10 Churavlev Alexandr.
Náš první útok neměl štěstí a tak končí svůj atak koncové zóny Ruska puntem z naší 45yardové čáry.

2.čtvrtina:
Za stavu 0:7 se mění strany. Ve 2. čtvrtině se nepodařilo obraně podržet domací na 5yd linii, kterou následným pokusem prolomil Lancov Denis hrající s číslem č. 85, který zvýšil skóre na 13:0. Následně opět Churavlev Alexandr přidal další 1 bod. V závěru dobře běhal Ondřej Víšek, č. 29 (Prague Panthers) a získal tak pro tým váhodnou pozici na 45 yardech soupeřova území. Bylo 20sec do poločasu, ale pas na Hildebranda Miloše (Prague Panthers) běžícího do endzony, byl zachycen soupeřem, takže šance na skórovní byla zmařena.

V poločase řekl hlavní trenér Martin Kocián hráčům: ?Jsem spokojen, jak hrajete, je do dobrý fotbal. Chci od vás, aby obrana nedovolila soupeři víc jak jedno skórování a útok musí minimálně jednou skórovat.?

3.čtvrtina:
Druhý poločas byl více nervózní, naše obrana se nedokázala koncentrovat a zastavovat silové běhy, které byly vedeny bokem, dovolovala soupeři lehce získávat další území. Soupeř mírně změnil taktiku.
Z našich 6yd skóroval  č. 20 Chorošilov Pavel a č. 10 Churavlev Alexandr přidal 1bod. Skóre  0:21.
Náš útok opět nevyužil šanci v redzóně skórovat. Naproti tomu nám  5sec před koncem 3. čtvrtiny dal soupeř kanára a zvýšil skóre na 0:27 (skóroval QB Klěmechin Dmitrij č.1).

Náš útok se během Ondřeje Víška dostal z našich 26yd na 40, následným pokusem jsme se dostali na jejich území: na 47yd. Jakoby náš útok našel správnou zbraň na jejich obránce. Nadšení však netrvalo dlouho a na 3. pokus se nepodařilo přihrát na Hildebranda a tak jsme puntovali. Rusové rozehrávají ze svých 27yd.
V závěru utkání se podařil překrásný 30 yd pas na Hildebranda, kterým posunul útok na 25yd území soupeře. Víšek přiblížil s pomocí 15yd za facemask náš útok na 6yd. Víšek opět na 3.down běžel, doběhl na 5yd ? což bylo nejbližší postavední našeho útoku před koncovou zónou během celého zápasu. Bohužel následná přihrávka nenašla svého adresáta.

Na konci utkání Kocián řekl: ?Těžko se mi dnešní zápas hodnotí, ale je jednoznačné, že náš tým vypadal úplně jinak, než proti zápasu s Francií. Hráli jsme lépe, dařilo se. Důvod proč nejsme ještě lepší je v tom, že nedokážeme v klíčový moment neudělat chybu. Pokud budeme hrát proti Dánsku za 2 dny se stejným nasazením jako proti Rusku, myslím, že zápas máme vyhraný.?