Home  /  Zprávy  /  Vikings vs. Panthers 37:0

Vikings vs. Panthers 37:0

(po) 21. březen 2005, Filip Hobza
K přípravnému utkání nastoupil v neděli 20.3. ve Vídni před zhruba 1.000 diváky loňský vicemistr ČLAF, tým Prague Panthers netradičně v bílých dresech zapůjčených na jejich žádost od ČAAF, kvůli opoždění dodávky jejich nových dresů proti vítězi posledního ročníku Eurobowlu a týmu na 1. místě v hodnocení EURO TOP 20, týmu Chrysler Vikings Vienna. Výkonnostní rozdíl a zjevná nerozehranost Panterů byla zřejmá zejména během první čtvrtiny, která skončila vítězstvím domácích vysoko 27:0. V dalších fázích hry se pražskému týmu podařilo opticky částečně vyrovnat hru, jednak zlepšením vlastní hry a samozřejmě i zkoušením nových akcí a herních variant ze strany Vikingů ? v dalším průběhu utkání se jim podařilo skórovat pouze dvakrát: ve druhé čtvrtině jeden fieldgoal a ve třetí čtvrtině touchdown s jednobodovým potvrzením. Chrysler Vikings Vienna vs. Prague Panthers 37:0 (27:0, 3:0, 7:0, 0:0).