Home  /  Zprávy  /  Play-off ČLAF divize B

Play-off ČLAF divize B

(út) 13. červen 2006, Filip Hobza
Po odehrání všech utkání základní části v divizi B jsou postupujícími do play-off (v uvedeném pořadí) týmy Alligators, Tornadoes, Highlanders a Crew, kteří trochu překvapivě přenechali ?černého Petra? v podobě posledního a zároveň nepostupového místa týmu Stallions.

Systém 1-4, 2-3 tedy určil semifinálové dvojice následovně:
Alligators ? Crew (17.6. od 14.00, atletický stadión, areál VUT, Technická ul., Brno)
Tornadoes ? Highlanders (18.6. od 13.00, fotbalový stadión TJ Sokol Vochov, Vochov)

Zejména utkání ve Vochově bude jistě dramatickou bitvou ? plzeňský tým v základní části Highlanders zaskočil vítězstvím 36:8, ale Horalé určitě budou chtít dostát svým předsezónním cílům, tedy vítězství jak divize B, tak i baráže a postup do elitní soutěže. Zda to jsou cíle příliš vysoké nebo dosažitelné se dozvíme již nadcházející víkend.

V každém případě bez ohledu na vítěze obou semifinálových střetnutí se finále České ligy amerického fotbalu divize B uskuteční 24.6. od 14.00 na atletickém stadiónu v areálu VUT v Brně.

Vítěz z tohoto utkání kromě mistrovského titulu v divizi B získá možnost změřit své síly ve zmiňovaném barážovém dvojutkání s posledním týmem divize A (pokud nedojde k nějakým nečekaným událostem, mělo by jít o tým Příbram Bobcats) o právo účasti v elitní divizi v sezóně 2007. Utkání o 3. místo se oproti původním plánům neuskuteční.