Home  /  Zprávy  /  Příbram Bobcats - Bratislava Monarchs 0-27

Příbram Bobcats - Bratislava Monarchs 0-27

(út) 17. duben 2007, Michal Rosíval

V první čtvrtině byli lepší domácí. Drivy obou týmů sice zpravidla končily puntováním, ale více útočných plays na svém kontě měli Bobcats, takže se zaslouženě dostali alespoň k pokusu o field goal. 35y attempt Petra Datla byl ale krátký a první čtvrtina skončila 0-0. Útok Monarchs začal hrát až od druhé čtvrtky, kdy předsezónní přípravou důkladně nacvičená souhra Milan Múdry - Juraj Grnáčik otevřela skóre a druhý TD po předchozím fumblu Bobcats v útočné redzóně přidal runem Juraj Krátky.
Druhý poločas byl nikoliv nepodobný půli první. Bobcats neúnavně útočili, získavali yardy, ale v redzóně Monarchs opakovaně přicházeli o míč. Bobcats v zápase třikrát fumblovali, dvakrát skončil pass Jana Jeništy v rukách obrany Monarchs a k tomu ještě třeba pripočíst neúspěšný field goal. To je celkem 6 turnoverů oproti žádnému Monarchs. Múdry s Grnáčikem si spolupráci zopakovali při dalším touchdownu i 2pt conversion a tečku za zápasem udělal svých druhých během do endzony Bobcats Krátky.
Monarchs sice zápas vyhráli vysokým rozdílem a útok může své vystoupení hodnotit jako povedené, ale obrana Bobcatům povolila až příliš yardů a absence dvou linebackerů, Kincela a Brannana, byla znát. Na druhé straně, pro Bobcats mlže být výsledek až příliš krutý, ale o vyrovnané skóre se připravili pouze vlastními chybami a neschopností zakončovat dobré drivy i bodově.