Home  /  Zprávy  /  Bratislava Monarchs - Prague Panthers 22-0

Bratislava Monarchs - Prague Panthers 22-0

(po) 29. říjen 2007, Michal Rosíval

Panthers zápas začali více než nešťastně, když hned v první sérii ztratili fumblem míč a Monarchs přešli potřebných 21 yardů do endzóny. Monarchs záhy náskok navýšili a v průběhu první čtvrtiny vedli 14-0. Pražanům se tak zbortil gameplan a obrat na velmi těžkém terénu se zdál nemožným. V závěru poločasu se Panthers na dostřel dostali a míč odevzdali interceptionem šest yardů od endzone.
Druhý poločas již byl jasně v režii Bratislavy, která byla častým návštěvníkem na polovině Panthers a zvládla si i zalehnout vlastní kickoff. Útok Panthers se naopak na půlku domácích dostal až na poslední pokus po ztraceném fumblu Monarchs. Trenéři Panthers zvolili nádhernou fake akci (buď se inspirovali zde (čas videa 1:00) nebo je duo Beneš-Šesták neméně dobré jako Bill Belichick). Problém spočíval v tom, že Jan Wajtr tři yardy od endzóny po hitu přišel o míč, který prošel endzónou mimo hřiště a Monarchs "získali" touchback.

MON - TD - 8-0 - Štefan Slovák, 3y run (Ivo Štefák 2pt conversion run); 6:01
MON - TD - 14-0 - Adam Zádor, 53y pass od Matúše Radeva (2pt conversion pass neúspěšný); 3:01
MON - TD - 22-0 - Roland Špais, 9y run (Roland Špais 2pt conversion run); 9:10