Home  /  Zprávy  /  Flag football v Milovicích - vánoční turnaj

Flag football v Milovicích - vánoční turnaj

(st) 9. prosinec 2009, Filip Hobza
V rámci Milovic se jednalo o historicky vůbec 1. událost, pořádanou nově vzniklým týmem amerického fotbalu a je jen škoda, že v České republice prozatím žádné další týmy flagovou verzi footballu neprovozují. Přesto se turnaje zúčastnilo dohromady 35 dětí ve čtyřech týmech (dva starší 15 let a dva ve věku 8 až 14 let): Milovice Blue Wolfs, Milovice White Wolfs, Prague Gold Panthers a Prague Black Panthers.

Každý tým hrál s každým a přestože dva mladší týmy Blue Wolfs a Black Panthers byly omezeny věkem (a tím částečně fyzickými schopnostmi), bojovaly jako šelmy a nedaly starším ani yard zadarmo. Zvláště pak Black, kteří hodně potrápili starší White Wolfs a prohráli jen o jediný bod.

Výsledky:
White Wolfs vs. Gold Panthers 8:18
Blue Wolfs vs. Black Panthers 0:12
White Wolfs vs. Black Panthers 14:13
Blue Wolfs vs. Gold Panthers 0:18
White Wolfs vs. Blue Wolfs 21:6
Gold Panthers vs. Black Panthers 20:12

Pořadí:
1. místo Gold Panthers
2. místo White Volfs
3. místo Black Panthers
4. místo Blue Wolfs

Na závěr jen dodáme, že akce se zdařila a doufáme, že příští rok se sejdeme v hojnějším počtu než letos. Dále bychom chtěli poděkovat za pomoc rodičům (jak peněžní tak morální) a též našim Cheerleaders Wolfspatsche, které nám fandily při každém zápase. Za organizaci dále Vláďovi, Šárce, Honzovi, Martinovi, Kamilovi a bezmála zdravotnímu dozoru H.I.D., který naštěstí nemusel zasahovat.

Honza Novotný
MILOVICE WOLFS