Raiders-Vikings 50:22
Vídeňáci Innsbruck vloni senzačně vyšoupli v semifinále a jakoby si to chtěli zopakovat. První drive Raiders přešli hřiště, ale na 20 yardech obránce doslova vyrval míč receiverovi a tenhle "fumble" vrátil do touchdownu. Druhý drive Raiders přešli zase celé hřiště, ale neproměnili 4&inches. Tím ale příběh skončil. Offense Vikings dostala safety a pak to šlo ráz na ráz. Rozdíl 28 bodů je v podstatě ještě mírný. Před 4200 diváky zářil hlavně QB Luke Jackson, který měl v Evropě nevídanou bilance 22 completů z 23 passů. Jo a detail - 6 passing touchdownů.
Zápas ze záznamu opakuje RaidersTV v pondělí v podvečer.

Bulls-Panthers 22:66
Panthers se konečně dočkali a v Salzburgu domácí deklasovali. Panthers po tři čtvrtiny nacvičovali se startery svoji klasickou hru. Pokud to na zbývající soupeře bude fungovat (zatím to příliš nefungovalo), tak by to se semifinále klapnout mohlo. Jestli ne, tak plán B nacvičený není.
Ale zase proč ne - Panteři prohráli v Innsbrucku jenom o 17 a to měli v klíčovém okamžiku dost "smůlu" na call rozhodčích. Vikings tam prohráli o 28. Salzburg prohrál s Panthers o 44, s Dragons 26 a s Vikings (oba týmy ale nahřišti tak dlouho nedrželi startery) o 50.
K životu se probudil Clinton Graham, který dal 3 touchdowny. Po jednom přidali Dundáček, Shrum, Dlouhý, Beneš, Víšek a Urban. Statistika ještě není k dispozici.
Příští zápas (za 14 dní) hrají Panthers doma proti Invaders a je to další must-win-game (a snd i should-win-game).
Minutové interview s Ondřejem Víškem.
Tisková zpráva Collectpoint Prague Panthers k zápasu.

Giants-Dragons 28:13
V podstatě vyrovnaný zápas (total offense 238-240 pro Dragons), který rozhodly turnovery. Jediný interception hodili Dragons a hlavně v první čtvrtině (ta skončila 14:0) se neúspěšně pokusili o fake punt na vlastní půlce.

Tabulka
Raiders 3-0, Vikings, Dragons, Giants 2-1, Black Lions 1-1, Panthers 1-2, Invaders 0-2, Bulls 0-3
Panthers jsou sice až šestí, ale taky mají nejlehčí zbývající los. Příští kolo hraje vedoucí čtyřka mezi sebou

Přátelsky
Německo-Japonsko 14:24
Zápas vysílal i Eurosport2 a asi ještě bude k vidění ze záznamu. Docela pěkný zápas, pěkná návštěva, pěkný stadion. Dalo se na to dívat...:-)