Home  /  Kluby  /  Prague Mustangs

Detail klubu - Prague Mustangs

logo Prague Mustangs
Od roku: 2009 Areál: Motorlet http://www.mustangs.cz

Pražský klub amerického fotbalu založený v roce 2009. Prague Mustangs jsou jediným klubem v Praze, který trénuje i hraje na levém břehu Vltavy (Butovice). Naším cílem je přivést co nejvíce nových lidí k fotbalu a umožnit jim tento krásný sport hrát. Mustangs mají krom seniorského teamu i team juniorský (15-19let). Pro jakékoliv další info týkající se teamů dospělých a juniorů (tj. ročníky 2001 a starší) nás kontaktujte na info@mustangs.cz. Případný společný telefonický kontakt je 731633606

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2020
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2019 11. (z 26)
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2018 11. (z 27)
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2017 14. (z 26)
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2016 15. (z 27)
Prague Mustangs 2 Muži Soutěž mužů 2016 27. (z 27)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2015 14. (z 24)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2014 22. (z 23)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2013 20. (z 23)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2012 16. (z 18)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2019 10. (z 12)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2018 10. (z 12)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2017 10. (z 11)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2016 8. (z 10)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2015 7. (z 8)
Prague Mustangs Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Prague Mustangs A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 2. (z 12)
Prague Mustangs B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 9. (z 12)
Prague Mustangs Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 3. (z 12)
Prague Mustangs Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 3. (z 6)
Prague Mustangs Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2019 6. (z 7)
Prague Mustangs Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 3. (z 12)
Prague Mustangs Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 3. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Alan Andonov Marek Bartoušek Lukáš Bára
Lukáš Bencalik Adam Beneš Michal Beránek
Přemysl Bindík Peter Blaško Petr Bočkay
Lukáš Botek Jan Bubik Martin Budina
Daniel Cejp David Ciavaglioli Ruben Contreras
Vladimír Čapek Miroslav Černík Daniel Černý
Michal Čerňák Kristian Český Nicolas Český
Juan Diaz Jan Dlask David Dolák
Miroslav Domanský Jaromír Dostál Jan Dudek
Michaela Dušková Lukáš Fišer Jaroslav Fleiberk
Matouš Forman Jaroslav Fridrich Gustavo Garcia
Tereza Hanusová Munír Hassairi Michal Haut
Marek Hauzr Vratislav Havlovic Petr Hájek
Radim Hejdrych Martin Henzl Samuel Herrera
Jan Heřmanský Martin Hloušek Pavel Hnátek
Petr Holec Ryan Hooks Jan Horák
Milan Horňák Jiří Hořejší Felix Hoschle
Tomáš Hreško Milan Hriňák Matyáš Hrouda
Tomáš Hřeben Patrik Hužvár Tomáš Chaluš
Matěj Charouz Jan Choc Petr Chramosta
Daniel Christov Radka Chudomelová Jan Impseil
David Ittner Igor Ivašincov Jan Janeček
Vojtěch Janků Josef Janota Adam Janota
Jakub Jedinák Jakub Jirák Martin Kachlík
Jan Keresteš Tomáš Khalaf Jakub Kilian
Tomáš Kilinger Tomáš Klepl Matej Klinka
Dušan Klíma Dominik Klubal Daniel Kný
Marek Koenigstein Oliver Kohout Ondřej Kopecký
Jakub Kopenec Luboš Korbelář Aleš Kosina
Jonáš Kotyza Martin Koubský Jakub Kováč
Jiří Kratina Tomáš Kraus Jan Kryll
Jan Křeček Petr Křemen Martin Křivohlavý
Tomáš Kubát Daniel Hugo Kubín Lukáš Kudrlička
Michal Kunc Libor Kurfirst Jan Kurtiš
Jiří Kužel Matthew Kwasiborski Jaroslav Linek
William Little Michal Lukacs Patrik Lupták
Vojtěch Machek Jakub Machů Miroslav Majer
Pavel Majer Dušan Makrlík Filip Malý
Petr Marek Jacob Marek Erhyan Marinasy
Jan Markytán Patrik Maružan Michal Matowicki
Nikolaj Maximov Miroslav Málek Jiří Michalíček
Martin Moldrzyk Jan Motl Antonio Musa
Calvin Mwansa Jan Nedvěd Patrik Nekut
Jacob Nemchick Aleš Netopilík Jan Neumann
Jan Nevyjel Quoc Anh Nguyen Jan Novotný
Robert Novotný Tomáš Novotný Radek Pajkrt
Bogdan Papara-Popescu David Pátek Jan Pecník
Jiří Pelc František Pertold Jason Piro
Daniel Platil Michal Poch Ondřej Pokorný
David Pospíšil Jakub Rada Edmundo Ramos
Marek Rehora Daniel Rešl Lukáš Reviľák
Kurt Rode Evžen Rulin Lukáš Rusín
Ondřej Růžička Václav Ryska Petr Řepík
Jeremy Saal Adam Sedláček František Sedlák
Matěj Setíkovský Zdeněk Sklenář Michael Starsman
Miroslav Stočes Lars Stumpp Bartoloměj Sviták
Petr Svoboda Miroslav Šmejkal Jakub Šmída
Jakub Štěpánek Marek Štoudek Josef Šturma
Adam Šůs Jiří Švébiš David Taliján
Roman Tamler Kris Teaotea Matěj Tomášek
Bohumil Tomčík Bohuslav Tomek David Trávníček
Pavel Trojánek Alex Tůma Libor Uhlík
Patrik Urban Jaromír Vacek Filip Vachovec
Patrik Vainer Štěpán Vajtr Ross Vanslambrouck
Matěj Václavík Didier Verchière Ondřej Verner
Vojtěch Veselý Jan Veselý Jan Vild
Philip Villanueva Petr Vít Ondřej Vlasák
Karel Voldřich Ondřej Vondrouš Pavel Voráček
Josef Voženílek Marek Vršanský Jan Vytlačil
Adam Wenig Marek Wimmer Jan Zachoval
Matej Zajc Zdeněk Zatloukal Dušan Zavacký
Jaroslav Zbytovský Justice Ziorklui Jiří Zlámal
Datum Zápas Čas Část
20.6.2020 Prague Mustangs Příbram Bobcats 17:00 Základní část
14.6.2020 Prague Mustangs Prague Black Panthers 17:00 Základní část
24.5.2020 Příbram Bobcats Prague Mustangs 14:00 Základní část
17.5.2020 Pardubice Stallions Prague Mustangs 15:00 Základní část
1.5.2020 Prague Mustangs Nitra Knights 16:00 Základní část
26.4.2020 Třinec Sharks Prague Mustangs 14:30 Základní část
19.4.2020 Prague Black Panthers Prague Mustangs 15:00 Základní část
11.4.2020 Prague Mustangs Zlín Golems 15:30 Základní část
28.10.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 13:00 Základní část, 8. kolo
13.10.2019 Prague Mustangs Příbram Bobcats 16:00 Základní část, 6. kolo
29.9.2019 Pardubice Stallions Prague Mustangs 14:00 Základní část, 4. kolo
22.9.2019 Prague Mustangs Prague Lions 11:00 Základní část, 3. kolo
15.9.2019 Příbram Bobcats Prague Mustangs 17:00 Základní část, 2. kolo
8.9.2019 Prague Mustangs Prague Black Panthers 15:00 Základní část, 1. kolo
29.6.2019 Prague Mustangs Třinec Sharks 16:00 Základní část, 8. kolo
23.6.2019 Prague Mustangs Příbram Bobcats 16:00 Základní část, 7. kolo
16.6.2019 Prague Lions Prague Mustangs 13:40 Základní část
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 12:20 Základní část
16.6.2019 Prague Mustangs Trutnov Rangers 11:00 Základní část
9.6.2019 Hradec Králové Dragons Prague Mustangs 13:00 Základní část, 6. kolo