Home  /  Kluby  /  Prague Mustangs

Detail klubu - Prague Mustangs

logo Prague Mustangs
Od roku: 2009 Areál: Motorlet http://www.mustangs.cz

Pražský klub amerického fotbalu založený v roce 2009. Prague Mustangs jsou jediným klubem v Praze, který trénuje i hraje na levém břehu Vltavy (Butovice). Naším cílem je přivést co nejvíce nových lidí k fotbalu a umožnit jim tento krásný sport hrát. Mustangs mají krom seniorského teamu i team juniorský (15-19let). Pro jakékoliv další info týkající se teamů dospělých a juniorů (tj. ročníky 2001 a starší) nás kontaktujte na info@mustangs.cz. Případný společný telefonický kontakt je 731633606

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2020
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2019 11. (z 26)
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2018 11. (z 27)
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2017 14. (z 26)
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2016 15. (z 27)
Prague Mustangs 2 Muži Soutěž mužů 2016 27. (z 27)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2015 14. (z 24)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2014 22. (z 23)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2013 20. (z 23)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2012 16. (z 18)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2019 10. (z 12)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2018 10. (z 12)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2017 10. (z 11)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2016 8. (z 10)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2015 7. (z 8)
Prague Mustangs Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Prague Mustangs A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 2. (z 12)
Prague Mustangs B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 9. (z 12)
Prague Mustangs Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 3. (z 12)
Prague Mustangs Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 3. (z 6)
Prague Mustangs Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2019 6. (z 7)
Prague Mustangs Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 3. (z 12)
Prague Mustangs Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 3. (z 6)
Prague Mustangs Jiné soutěže Paddock eliga
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Mohamed Abdelhameed Alan Andonov Marek Bartoušek
Lukáš Bára Lukáš Bencalik Adam Beneš
Michal Beránek Přemysl Bindík Peter Blaško
Richard Blatný Petr Bočkay Gustavo Bonanno
Lukáš Botek Jan Bubik Tomáš Budař
František Budín Daniel Cejp David Ciavaglioli
Ruben Contreras Vladimír Čapek Miroslav Černík
Jan Černý Daniel Černý Michal Čerňák
Kristian Český Nicolas Český Martin Děd
Juan Diaz Jan Dlask David Dolák
Miroslav Domanský Jaromír Dostál Jan Dudek
Michaela Dušková Miroslav Ďurica Lukáš Fišer
Jaroslav Fleiberk Matouš Forman Jaroslav Fridrich
Gustavo Garcia Jaroslav Halousek Tomáš Hanák
Munír Hassairi Michal Haut Marek Hauzr
Vratislav Havlovic Petr Hájek Radim Hejdrych
Martin Henzl Samuel Herrera Jan Heřmanský
Martin Hloušek Pavel Hnátek Petr Holec
Ryan Hooks Jan Horák Milan Horňák
Jiří Hořejší Felix Hoschle Jaroslav Hrdlička
Tomáš Hreško Milan Hriňák Matyáš Hrouda
Tomáš Hřeben Patrik Hužvár Tomáš Chaluš
Matěj Charouz Jan Choc Petr Chramosta
Daniel Christov Přemysl Chromý Radka Chudomelová
Jan Impseil David Ittner Igor Ivašincov
Jan Janeček Vojtěch Janků Josef Janota
Adam Janota Jakub Jedinák Jakub Jirák
Martin Kachlík Jan Keresteš Tomáš Khalaf
Jakub Kilian Tomáš Kilinger Tomáš Klepl
Matej Klinka Dušan Klíma Dominik Klubal
Daniel Kný Marek Koenigstein Oliver Kohout
Ondřej Kopecký Jakub Kopenec Luboš Korbelář
Aleš Kosina Jonáš Kotyza Martin Koubský
Jakub Kováč Jiří Kratina Tomáš Kraus
Jan Krs Jan Kryll Jan Křeček
Petr Křemen Martin Křivohlavý Tomáš Kubát
Daniel Hugo Kubín Lukáš Kudrlička Michal Kunc
Libor Kurfirst Jan Kurtiš Jiří Kužel
Matthew Kwasiborski Jaroslav Linek William Little
Michal Lukacs Patrik Lupták Vojtěch Machek
Jakub Machů Miroslav Majer Pavel Majer
Dušan Makrlík Filip Malý Jacob Marek
Petr Marek Erhyan Marinasy Jan Markytán
Patrik Maružan Michal Matowicki Nikolaj Maximov
Miroslav Málek Jiří Michalíček Martin Moldrzyk
James Morrison Jan Motl Antonio Musa
Calvin Mwansa Jan Nedvěd Patrik Nekut
Jacob Nemchick Aleš Netopilík Jan Neumann
Jan Nevyjel Quoc Anh Nguyen Robert Novotný
Tomáš Novotný Jan Novotný Radek Pajkrt
Bogdan Papara-Popescu David Pátek Jan Pecník
Miroslav Pechouš Jiří Pelc František Pertold
Jason Piro Daniel Platil Michal Poch
Ondřej Pokorný David Pospíšil Jakub Rada
Edmundo Ramos Marek Rehora Daniel Rešl
Lukáš Reviľák Marek Rezler Kurt Rode
Ricardo Ruiz Evžen Rulin Lukáš Rusín
Ondřej Růžička Václav Ryska Petr Řepík
Jeremy Saal Adam Sedláček František Sedlák
Matěj Setíkovský Zdeněk Sklenář Pavel Sonntag
Michael Starsman Miroslav Stočes Lars Stumpp
Bartoloměj Sviták Petr Svoboda Miroslav Šmejkal
Jakub Šmída Jakub Štěpánek Marek Štoudek
Josef Šturma Adam Šůs Dominik Švanda
Jiří Švébiš David Taliján Roman Tamler
Kris Teaotea Matěj Tomášek Bohumil Tomčík
Bohuslav Tomek David Trávníček Pavel Trojánek
Alex Tůma Libor Uhlík Patrik Urban
Jaromír Vacek Filip Vachovec Patrik Vainer
Štěpán Vajtr Ross Vanslambrouck Matěj Václavík
Richard Vála Matěj Večes Didier Verchière
Ondřej Verner Jan Veselý Vojtěch Veselý
Philip Villanueva Petr Vít Ondřej Vlasák
Tereza Vogalová Karel Voldřich Ondřej Vondrouš
Pavel Voráček Josef Voženílek Marek Vršanský
Jan Vytlačil Adam Wenig Marek Wimmer
Jan Zachoval Matej Zajc Zdeněk Zatloukal
Jan Zatloukal Dušan Zavacký Jaroslav Zbytovský
Martin Zhouf Justice Ziorklui Jiří Zlámal
Datum Zápas Čas Část
11.10.2020 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 15:00 Zrušené zápasy
4.10.2020 Přerov Mammoths Prague Mustangs 14:00 Základní část, 7. kolo
28.9.2020 Prague Mustangs Pilsen Patriots 15:00 Zrušené zápasy
20.9.2020 Vysočina Gladiators Prague Mustangs 16:00 Základní část, 5. kolo
6.9.2020 Prague Mustangs Brno Alligators 16:00 Základní část, 4. kolo
29.8.2020 Prague Mustangs Ústí nad Labem Blades 16:00 Základní část, 3. kolo
23.8.2020 Prague Mustangs Vysočina Gladiators 16:00 Základní část, 2. kolo
15.8.2020 Pilsen Patriots Prague Mustangs 14:00 Základní část, 1. kolo
24.5.2020 Brno Alligators Prague Mustangs 20:00 Zápas o celkové 9. místo
17.5.2020 Prague Mustangs Příbram Bobcats 20:00 Základní část, 5. kolo
10.5.2020 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 20:00 Základní část, 4. kolo
3.5.2020 Prague Mustangs Litvínov Hunters 20:00 Základní část, 3. kolo
26.4.2020 Ostrava Steelers Prague Mustangs 20:00 Základní část, 2. kolo
19.4.2020 Prague Mustangs Prague Lions 20:00 Základní část, 1. kolo
28.10.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 13:00 Základní část, 8. kolo
13.10.2019 Prague Mustangs Příbram Bobcats 16:00 Základní část, 6. kolo
29.9.2019 Pardubice Stallions Prague Mustangs 14:00 Základní část, 4. kolo
22.9.2019 Prague Mustangs Prague Lions 11:00 Základní část, 3. kolo
15.9.2019 Příbram Bobcats Prague Mustangs 17:00 Základní část, 2. kolo
8.9.2019 Prague Mustangs Prague Black Panthers 15:00 Základní část, 1. kolo