Home  /  Kluby  /  Šumperk Dietos

Detail klubu - Šumperk Dietos

Tým založen v roce 2006.

Účastník ČLAF B 2010 - 2.místo.

Účastník ČLAF B 2011 - 3.místo.

Účastník ČLAF B 2012 - 4.místo

Účastník ČLAF B 2013 - semifinále

Účastník ČLAF C 2014 - 4.místo v základní skupině

Účastník ČLAF divize 4 2015 - 3.místo v základní skupině 

Kontakty:

Jan Kolařík, 776578101, Dietos@seznam.cz 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2021
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2019 16. (z 26)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2018 17. (z 27)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2017 23. (z 26)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2016 23. (z 27)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2015 21. (z 24)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2014 19. (z 23)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2013 12. (z 23)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2011 9. (z 11)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2010 9. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Michal Bock Tomáš Bryx Michal Diviš
Jan Ducháček Stanley Hameder Marek Havlíček
Jan Hofschneider Michal Indra Patrik Janoch
Josef Jílek Vít Kocourek Martin Kostelný
Ondřej Kousal David Kubica František Kubík
Jan Kuruc Roman Langer Jaromír Lón
Tomáš Mikeska Michal Novák Jan Pospíšil
Radim Potyš Jan Smékal Pavel Sobota
Tomáš Šlahorek Ondřej Švub Michal Talpa
Jan Tinka Jakub Tinka Jan Uhrin
Martin Urbášek Vítězslav Volek Luděk Volek
Lukáš Vozihnoj
Datum Zápas Čas Část
10.10.2021 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 6. kolo
26.9.2021 Pardubice Stallions Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 5. kolo
18.9.2021 Pilsen Patriots Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 1. kolo
11.9.2021 Šumperk Dietos Tábor Foxes 15:00 Základní část, 4. kolo
4.9.2021 Šumperk Dietos Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 3. kolo
14.8.2021 Šumperk Dietos Třinec Sharks 15:00 Základní část, 2. kolo
14.7.2019 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Bronze Bowl VII
30.6.2019 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 6. kolo
15.6.2019 Šumperk Dietos Trutnov Rangers 15:00 Základní část, 5. kolo
2.6.2019 Šumperk Dietos Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 4. kolo
25.5.2019 Liberec Titans Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 3. kolo
5.5.2019 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 2. kolo
28.4.2019 Šumperk Dietos Brno Sígrs 2 15:00 Základní část, 1. kolo
8.7.2018 Prague Black Panthers 2 Šumperk Dietos 12:00 Semifinále
16.6.2018 Šumperk Dietos Prague Black Panthers 2 15:00 Základní část
3.6.2018 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část
20.5.2018 Třinec Sharks Šumperk Dietos 14:00 Základní část
13.5.2018 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část
28.4.2018 Šumperk Dietos Třinec Sharks 15:00 Základní část
15.4.2018 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část