Home  /  Kluby  /  Šumperk Dietos

Detail klubu - Šumperk Dietos

logo Šumperk Dietos
Od roku: 2006 Areál: Šumperk http://dietos.webnode.cz/

Tým založen v roce 2006.

Účastník ČLAF B 2010 - 2.místo.

Účastník ČLAF B 2011 - 3.místo.

Účastník ČLAF B 2012 - 4.místo

Účastník ČLAF B 2013 - semifinále

Účastník ČLAF C 2014 - 4.místo v základní skupině

Účastník ČLAF divize 4 2015 - 3.místo v základní skupině 

Kontakty:

Jan Kolařík, 776578101, Dietos@seznam.cz 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2020
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2019 16. (z 26)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2018 17. (z 27)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2017 23. (z 26)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2016 23. (z 27)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2015 21. (z 24)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2014 19. (z 23)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2013 12. (z 23)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2011 9. (z 11)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2010 9. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Miroslav Bartoš Michal Bock Tomáš Bryx
Jan Ducháček Stanley Hameder Marek Havlíček
Jan Hofschneider Matěj Hrdina Michal Indra
Patrik Janoch Josef Jílek Vít Kocourek
Milan Kolařík Martin Kostelný Ondřej Kousal
Lukáš Křenek David Kubica František Kubík
Roman Langer Josef Latzel Jaromír Lón
Lubomír Niče Michal Novák Jan Pospíšil
Radim Potyš Jan Smékal Pavel Sobota
Tomáš Šlahorek Ondřej Švub Michal Talpa
Jan Tinka Jakub Tinka Jan Uhrin
Martin Urbášek Vítězslav Volek Luděk Volek
Lukáš Vozihnoj Denis Weinlich
Datum Zápas Čas Část
21.6.2020 Hradec Králové Dragons Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 6. kolo
7.6.2020 Šumperk Dietos Tábor Foxes 15:00 Základní část, 5. kolo
30.5.2020 Brno Sígrs 2 Šumperk Dietos 12:00 Základní část, 4. kolo
9.5.2020 Šumperk Dietos Sokol Budweis Hellboys 15:00 Základní část, 3. kolo
2.5.2020 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 2. kolo
19.4.2020 Šumperk Dietos Brno Sígrs 2 15:00 Základní část, 1. kolo
14.7.2019 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Bronze Bowl VII
30.6.2019 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 6. kolo
15.6.2019 Šumperk Dietos Trutnov Rangers 15:00 Základní část, 5. kolo
2.6.2019 Šumperk Dietos Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 4. kolo
25.5.2019 Liberec Titans Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 3. kolo
5.5.2019 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 2. kolo
28.4.2019 Šumperk Dietos Brno Sígrs 2 15:00 Základní část, 1. kolo
8.7.2018 Prague Black Panthers 2 Šumperk Dietos 12:00 Semifinále
16.6.2018 Šumperk Dietos Prague Black Panthers 2 15:00 Základní část
3.6.2018 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část
20.5.2018 Třinec Sharks Šumperk Dietos 14:00 Základní část
13.5.2018 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část
28.4.2018 Šumperk Dietos Třinec Sharks 15:00 Základní část
15.4.2018 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část